Tel.:
China Vezel Optische Gepantserde Kabel fabrikant
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van Vezel Optische Gepantserde Kabel, Vezel optische Patch kabel, Fiber Optic verdeelkast uit China.

Openlucht Directe Optische Gepantserde de Kabelgyta53 GYTS53 Directe Begraven Enige Wijze van de Begrafenisvezel

Openlucht Directe Optische Gepantserde de Kabelgyta53 GYTS53 Directe Begraven Enige Wijze van de Begrafenisvezel

Beste prijs
12 kern 2 in uit Sc-8 Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 8 van de Vezel de Optische Sluiting Splitser

12 kern 2 in uit Sc-8 Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 8 van de Vezel de Optische Sluiting Splitser

Beste prijs
Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU

Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU

Beste prijs
Openlucht Waterdichte PE Cat5e Koperkabel, de Beschermde Lan Hoge snelheid van Kabelutp 24AWG

Openlucht Waterdichte PE Cat5e Koperkabel, de Beschermde Lan Hoge snelheid van Kabelutp 24AWG

Beste prijs
1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen

1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen

Beste prijs
Binnen de Vezel Optische Gepantserde Kabel 12 de Optische Kabel 6B6 0.9mm van GJPFJH van de Bundelsm Vezel

Binnen de Vezel Optische Gepantserde Kabel 12 de Optische Kabel 6B6 0.9mm van GJPFJH van de Bundelsm Vezel

Beste prijs
LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

Beste prijs
12 Vlecht van het het Flardkoord G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m van de kleurenvezel de Optische

12 Vlecht van het het Flardkoord G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m van de kleurenvezel de Optische

Beste prijs
Zwart het Koordlszh G657A2 Corning Pantser IP68 SC/APC 5,0/3,0 van het Vezel Optisch Flard

Zwart het Koordlszh G657A2 Corning Pantser IP68 SC/APC 5,0/3,0 van het Vezel Optisch Flard

Beste prijs
De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

Beste prijs
ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit

ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit

Beste prijs
1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit

1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit

Beste prijs
Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard

Beste prijs
Van het het Flardkoord OM4 FTTH LC van de vezel Optische MTP MPO Optische Vezel van de de Vierlingadapter Maximum Modulair

Van het het Flardkoord OM4 FTTH LC van de vezel Optische MTP MPO Optische Vezel van de de Vierlingadapter Maximum Modulair

Beste prijs
FTTH-APC van Sc kan de Vezel Optische Snelle Schakelaar opnieuw gebruikte 55 mm Lange Snelle Schakelaar zijn

FTTH-APC van Sc kan de Vezel Optische Snelle Schakelaar opnieuw gebruikte 55 mm Lange Snelle Schakelaar zijn

Beste prijs
FTTH-ABS van de Beëindigingsdoos de Doosg657a2 Vlam van de Vezel Optische Distributie - vertrager

FTTH-ABS van de Beëindigingsdoos de Doosg657a2 Vlam van de Vezel Optische Distributie - vertrager

Beste prijs
Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G

Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G

Beste prijs
Netwerk ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge XPON 3 FE 1 Potten WIFI stroomafwaarts 2,488 Gbps

Netwerk ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge XPON 3 FE 1 Potten WIFI stroomafwaarts 2,488 Gbps

Beste prijs
24 ~ 144 van de de Vezel Optische Las van de Kernkoepel de Sluitings Gezamenlijke Kabel mini

24 ~ 144 van de de Vezel Optische Las van de Kernkoepel de Sluitings Gezamenlijke Kabel mini

Beste prijs
Algemeen Gebruikte Koperlan Kabelcat5e Kat 6 Veiligheids1000n Treksterkte

Algemeen Gebruikte Koperlan Kabelcat5e Kat 6 Veiligheids1000n Treksterkte

Beste prijs
De dubbel Beschermde van de het Koperkabel van Cat7 SFTP van het de Hoge snelheidsnetwerk 10Gb GG45 van FTP 23AWG Militaire Kabel

De dubbel Beschermde van de het Koperkabel van Cat7 SFTP van het de Hoge snelheidsnetwerk 10Gb GG45 van FTP 23AWG Militaire Kabel

Beste prijs
24 het Comité van het de Vezelflard van het havenssc/apc ODF Rek 1U 19 Duim Standaardframetype trekt zich terug

24 het Comité van het de Vezelflard van het havenssc/apc ODF Rek 1U 19 Duim Standaardframetype trekt zich terug

Beste prijs
96 Kern 4 in 24 uit Multicore Gezamenlijke Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 16 van de Vezel Optische Sluiting Splitserssteun

96 Kern 4 in 24 uit Multicore Gezamenlijke Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 16 van de Vezel Optische Sluiting Splitserssteun

Beste prijs
Hitte - inkrimpbare Vezel Optische Sluiting 96 Kernmuur zet Gezamenlijke de Sluitingsbijlage op van de Dooslas

Hitte - inkrimpbare Vezel Optische Sluiting 96 Kernmuur zet Gezamenlijke de Sluitingsbijlage op van de Dooslas

Beste prijs
Meer Producten

Geschiedenis

 ...

De diensten

Onze diensten: Ons bedrijf is geëngageerd aan het voorzien van globale telecommunicatieexploitanten van een waaier van vezeloptische producten van OLT aan ONU.                          zoals: GPON EPON OLT ONU, vezel optische kabel, vezel optisch openluchtkabinet, sluiting van de vezel de optische las, doos van de vezel de optische...

Ons Team

               ...

Ongeveer Ons
De MEDEDELINGEN Co., Ltd van SHENZHEN KXIND dat in het jaar 2007 werd opgericht is een high-tech onderneming gespecialiseerd in het materiaalonderzoek en ontwikkeling van het telecommunicatiecommunicatienetwerk (R&D), ...
Fabrieksreis
PLC Productielijn
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Adres : Industrieterrein Zhida, Longping-het Westenweg, Longgang-District, Shenzhen, Stad.
Zakelijke telefoon :
86-0755-36528999(Verwerkingstijd)
Fax : 86-0755-36528999
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Industrieterrein Zhida, Longping-het Westenweg, Longgang-District, Shenzhen, Stad.
Tel.:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel Leverancier. © 2019 - 2021 kxind.com. All Rights Reserved.