Tel.:
China Vezel Optische Gepantserde Kabel fabrikant
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Bladeren door rubrieken :
Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van Vezel Optische Gepantserde Kabel, Vezel optische Patch kabel, Fiber Optic verdeelkast uit China.

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Directe Begraven de Vezel Optische Kabel van Multimode Vezel Optische Gepantserde Kabel GYTA53 GYTS53 te koop

Directe Begraven de Vezel Optische Kabel van Multimode Vezel Optische Gepantserde Kabel GYTA53 GYTS53

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & de Zwarte van het Apparatenwifi van 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 de Haven KEXINT van Sc UPC PON te koop

de Zwarte van het Apparatenwifi van 4GE 2POTS GEPON ONU, OLT ONT GPON 1 de Haven KEXINT van Sc UPC PON

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 12 kern 2 in uit Sc-8 Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 8 van de Vezel de Optische Sluiting Splitser te koop

12 kern 2 in uit Sc-8 Bijlage Openluchtplc van IP68 1 X 8 van de Vezel de Optische Sluiting Splitser

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Elektro het Flardcomité van de Rekvezel Doos, het Flardcomité 4U van de 144 Havenvezel te koop

Elektro het Flardcomité van de Rekvezel Doos, het Flardcomité 4U van de 144 Havenvezel

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & LC van de Vezelschakelaars PDLC ODC ODVA van Sc ST Verre Radio Hoofd de celtoren 7.0mm Non-metal van BBU RRU te koop

LC van de Vezelschakelaars PDLC ODC ODVA van Sc ST Verre Radio Hoofd de celtoren 7.0mm Non-metal van BBU RRU

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 16 van het de Distributiekabinet van de Kern Openluchtvezel Optische ABS van PC Zwarte PE Vezel die 1*16 verbinden te koop

16 van het de Distributiekabinet van de Kern Openluchtvezel Optische ABS van PC Zwarte PE Vezel die 1*16 verbinden

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen te koop

1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Van de de Vezel Optische Gepantserde Kabel van FRP de Minibliksem van de de Dalingsbuis Vlakke beschermt GEEN Los te koop

Van de de Vezel Optische Gepantserde Kabel van FRP de Minibliksem van de de Dalingsbuis Vlakke beschermt GEEN Los

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 12 de Kabel van de kernlszh Vezel, Geblazen Mini Twee doelen dienend van Vezeloptique G657A2 Lucht te koop

12 de Kabel van de kernlszh Vezel, Geblazen Mini Twee doelen dienend van Vezeloptique G657A2 Lucht

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1 te koop

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Binnenvezel Optische Gepantserde Kabel, de Optische Kabel GJPFJH 6B6 0.9mm van de 12 Bundelsm Vezel te koop

Binnenvezel Optische Gepantserde Kabel, de Optische Kabel GJPFJH 6B6 0.9mm van de 12 Bundelsm Vezel

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth te koop

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 12 Vlecht van het het Flardkoord G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m van de kleurenvezel de Optische te koop

12 Vlecht van het het Flardkoord G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m van de kleurenvezel de Optische

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Zwart het Koordlszh G657A2 Corning Pantser IP68 SC/APC 5,0/3,0 van het Vezel Optisch Flard te koop

Zwart het Koordlszh G657A2 Corning Pantser IP68 SC/APC 5,0/3,0 van het Vezel Optisch Flard

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & 2 in 16 uit de Luchtdoos die van de Vezel Optische Distributie Zwarte Holding Grijze Pool verbinden te koop

2 in 16 uit de Luchtdoos die van de Vezel Optische Distributie Zwarte Holding Grijze Pool verbinden

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel te koop

De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & ST van de de Vezel Optisch Snel Schakelaar van Sc LC Snel installable het Netwerkgebied van PC - te koop

ST van de de Vezel Optisch Snel Schakelaar van Sc LC Snel installable het Netwerkgebied van PC -

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit te koop

ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Van de de Splitsersvezel van de tikdekking van de de Distributiedoos G657A2 FTTH Optische ABS van de de Beëindigingsdoos Vlam - vertrager te koop

Van de de Splitsersvezel van de tikdekking van de de Distributiedoos G657A2 FTTH Optische ABS van de de Beëindigingsdoos Vlam - vertrager

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & SM vezel Optische PLC Splitser, 1×64-Doos van de Vezel de Optische Splitser 19 Duim te koop

SM vezel Optische PLC Splitser, 1×64-Doos van de Vezel de Optische Splitser 19 Duim

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & FTTH-Vezel Optische Sluiting, Vezel Optische Gezamenlijke Bijlage 144 Kern 230MM 320MM te koop

FTTH-Vezel Optische Sluiting, Vezel Optische Gezamenlijke Bijlage 144 Kern 230MM 320MM

Van Goede Kwaliteit Vezel Optische Gepantserde Kabel & Algemeen Gebruikte Koperlan Kabelcat5e Kat 6 Veiligheids1000n Treksterkte te koop

Algemeen Gebruikte Koperlan Kabelcat5e Kat 6 Veiligheids1000n Treksterkte

Geschiedenis

 ...

De diensten

Onze diensten: Ons bedrijf is geëngageerd aan het voorzien van globale telecommunicatieexploitanten van een waaier van vezeloptische producten van OLT aan ONU.                          zoals: GPON EPON OLT ONU, vezel optische kabel, vezel optisch openluchtkabinet, sluiting van de vezel de optische las, doos van de vezel de optische...

Ons Team

               ...

Over Ons
De technologieco. van Shenzhenkexint, Ltd dat in het jaar 2007 werd opgericht is een high-tech onderneming gespecialiseerd in het materiaalonderzoek en ontwikkeling van het telecommunicatiecommunicatienetwerk (R&D), ...
Fabriek Tocht
PLC Productielijn
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Adres : Industrieterrein Zhida, Longping-het Westenweg, Longgang-District, Shenzhen, Stad.
Zakelijke telefoon :
86-0755-36528999(Verwerkingstijd)
Fax : 86-0755-36528999
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Industrieterrein Zhida, Longping-het Westenweg, Longgang-District, Shenzhen, Stad.
Tel.:86-0755-36528999
Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit Fiber Optic Armoured Cable Leverancier. Copyright © 2019 kxind.com. All Rights Reserved.