• SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
  • SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
  • SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
  • SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
  • SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
  • SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning
SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: KEXINT
Certificering: Ce Ross IS0 9001
Modelnummer: KXT-PC-maak waterdicht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 1 zak van PCs Één, Één kleine doos, het karton van 10pcs één
Levertijd: 7
Betalingscondities: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 300 PCs 1 dag
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

naam: Koord van het vezel het Optische Waterdichte Flard Lengte van Kabel: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
type van vezel: 657A1 657A2 G657B3 G652D Wijze van Vezel: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Toevoegingsverlies: 0.2dB Retureverlies: 55
wenlenth: 1310 1550 Prestaties: Waterdicht
Type connector: Corning
Hoog licht:

het duplexkoord van het vezelflard

,

het duplexkoord van het vezelflard

Productomschrijving

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning

SM het Koordlc aan LC Sc van het vezel Optisch Flard aan LC voor het Externe Water Bestand IP68 van Corning

 

1. Productomschrijving:
        Kabel van het vezel is de Optische Flard belangrijk van optisch netwerk. Zij hebben zelfde of verschillende schakelaars die op het eind van vezel optische kabel geïnstalleerd zijn. Kabels van het vezel worden de optische flard gebruikt op twee belangrijke toepassingsgebieden: de computerwerkplek aan afzet en flardpanelen of het optische kruis verbindt distributiecentrum. De het Koordreeks van het Vezel Optische Flard komt met een uitvoerige inzameling van lengten en schakelaars om uw vraag naar de plaatsing te vervullen.

 

2. Eigenschap:

1). Laag Toevoegingsverlies

2). Hoog terugkeerverlies

3). Goede Herhaalbaarheid

4). Goede Uitwisseling

5). Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

 

3. Toepassing:

1). Communicatie ruimten

2). FTTH (Vezel aan het Huis)

3). LAN (Local area network)

4). FOS (vezel optische sensor)

5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

7). De bereidheid van het defensiegevecht

 

4. Het Koordkenmerken van het optische Vezelflard

4.1 schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

4.2 metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

4.3 kerntype: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

Multimode (MM.: 50/125um, 62.5/125um, OM3 of OM4)

4.4 kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

4.5 kabeldiameter: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

4.6 Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

4.7 schedetype: Pvc, LSZH, OFNR, OFNP, Gepantserde Voltallige vergadering,…

 

5. Specificatie:

Type Norm, Meester
Stijl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
Vezel Singlemode/Multimode
50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1
50/125, 10G (Multimode) OM3
Kabel Simplex, Duplex
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
Pvc of LSZH
Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Toevoegingsverlies ≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)
≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)
≤ 0.25dB (voor Multimode)
Getest door JDS 
Terugkeerverlies
(Singlemode)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Getest door JDS RM3750
Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende temperatuur -400C aan 850C
Meetkundevereiste
(Singlemode)
De Straal van metalen kapendface
7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
Getest door DORC 
Meetkundevereiste
(Singlemode)
De Straal van metalen kapendface
7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
Getest door DORC 

 

6. Optische Kabelkleur

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 0

 

7. Productlijst:

Laars Schakelaar Vezeltype Kabelaantal Metalen kap Schakelaar
0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
2.0mm FC 50/125um MM. Duplex APC 2M
3.0mm Sc 62.5/125um MM. Multi-vezel UPC 3M4M
  ST OM3 Lint   5M
  MU OM4     .........
  D4       Aangepast
  MTRJ        
  MPO        
  DIN        
           

 

 

8. Productiespecificatie:

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 1

 

8. Ontwerptekeningen van producten:

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 2SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 3SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 4SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 5SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 6SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 7SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 8

 

 

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 9SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 10SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 11SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 12

SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning 13

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd SM duplex het Koordlc aan LC Sc van het Vezelflard aan LC-Water Bestand IP68 voor Externe Corning kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.