DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Tools

Certificaat
Van goede kwaliteit Vezel optische Patch kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Vezel optische Patch kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Wij zijn het grootste zoekmachinebedrijf in Rusland. Wij verkozen kexint als onze leverancier in 2012 om ons van vezel optische passieve producten in de gegevensruimte te voorzien. Hoog - de kwaliteitsproducten en de goede dienst maken ons zeer tevreden, hopen wij blijven met kexint samenwerken

—— Andre dolbin

Wij zijn een telecommunicatieexploitant van Frankrijk. Wij kwamen aan China in 2015 en bezochten de fabriek van kexint. Wij zijn zeer geïmponeerd door het goede fabrieksmilieu en de strikte beproevingsprocedures. Wij beslisten ODN-producten met kexint te kopen.

—— David Renaud-Goud

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Tools

(15)
China OTDR-van de de Doosvezel van de Lanceringskabel Optische het Hulpmiddel Openluchtsc/apc LC/APC Schakelaar 1km SM 1310/1550nm fabriek

OTDR-van de de Doosvezel van de Lanceringskabel Optische het Hulpmiddel Openluchtsc/apc LC/APC Schakelaar 1km SM 1310/1550nm

OTDR-van de de doosvezel van de Lanceringskabel de Hulpmiddelenotdr openluchtkabel Optische het testen doos SC/APC LC/APC De OTDR-doos van de lanceringsvezel wordt gebruikt met de optische reflectometers van ... Read More
2020-03-06 16:24:51
China Handbediende van de het Lasapparaat Mini Elektrische Fusie van Vezel Optische Hulpmiddelen Machine kl-500 1.3Kg fabriek

Handbediende van de het Lasapparaat Mini Elektrische Fusie van Vezel Optische Hulpmiddelen Machine kl-500 1.3Kg

Handbediende Mini de Fusiemachine van het Fusielasapparaat kl-520E met 8 het Engels-Franse Portugese Russische Spaans 1: Kern-kern of bekleed-Beklede Groepering 2: PA'Stechnologie 3: X&Y meningenvertoning of de ... Read More
2020-02-18 20:53:52
China Van de Vezel Optische Hulpmiddelen van FTTH de Handbediende van de het Lasapparaat Elektrische Fusie Meter van de de Machine kl-630E Optische Macht fabriek

Van de Vezel Optische Hulpmiddelen van FTTH de Handbediende van de het Lasapparaat Elektrische Fusie Meter van de de Machine kl-630E Optische Macht

Van de Vezel Optische Hulpmiddelen van FTTH de Handbediende van de het Lasapparaat Elektrische Fusie Meter van de de Machine kl-630E Optische Macht welke fusie super stabiel toelaten, betrouwbaar, geschikt voor ... Read More
2020-02-18 20:54:00
China Toevoeging/Terugkeer van het de Vezelnetwerk van het Verliesmeetapparaat de Hulpmiddelen KXT 502 1310 1550 850nm kiezen/Multiwijze uit fabriek

Toevoeging/Terugkeer van het de Vezelnetwerk van het Verliesmeetapparaat de Hulpmiddelen KXT 502 1310 1550 850nm kiezen/Multiwijze uit

Toevoeging & terugkeer het verliesmeetapparaat KXT 502 1310 1550 850 NM kiest Wijze uit of Multimode Kxt-502 toevoeging & terugkeer is het verliesmeetapparaat a précised getest vezel optisch ontworpen door ... Read More
2020-02-18 20:54:10
China Testwaaier Vier de Optische Hulpmiddelen die van de Rollen80rpm Vezel Machine Oppoetsen oppoetsen die 0.005mm springen fabriek

Testwaaier Vier de Optische Hulpmiddelen die van de Rollen80rpm Vezel Machine Oppoetsen oppoetsen die 0.005mm springen

De Vezel Optische Hulpmiddelen van de optische Vezel testen de Oppoetsende Machine Waaier Vier Rollen 80RPM het Oppoetsen het Springen ±0.005mm Eigenschappen: 1. Het oppoetsen de procedure keurt mechanische ... Read More
2020-02-18 20:54:14
China Plooiende van het Netwerkhulpmiddelen van de Machinevezel de Testwaaier 0~200KG Regelbare AC 90-260V fabriek

Plooiende van het Netwerkhulpmiddelen van de Machinevezel de Testwaaier 0~200KG Regelbare AC 90-260V

Ontkenning: Dit product is een het stempelen apparaat. Het is gevaarlijk bij de plooiende matrijs. Gelieve te stellen het voor oude volwassenen in werking meer dan 18 jaar. Besteed aandacht aan veiligheid. De ... Read More
2020-02-18 20:54:21
China Optische Vezel die van de Kabelhulpmiddelen van de Ovenvezel de Machts750w Plooiende Machine 220V 50Hz genezen fabriek

Optische Vezel die van de Kabelhulpmiddelen van de Ovenvezel de Machts750w Plooiende Machine 220V 50Hz genezen

Optische Vezel die de Hulpmiddelenmacht 750W van de Ovenvezel Optische het Verwarmen hulpmiddelen φ3.0, φ2.0, φ0.9 genezen Dit materiaal wendt twee reeksen onafhankelijke nauwkeurige het verwarmen controlesyste... Read More
2020-02-18 20:54:27
China De miniotdr-Optische Hulpmiddelen die van de Lanceringsvezel doossc LC FC de plaats van de 500 Meterfout E2000 testen fabriek

De miniotdr-Optische Hulpmiddelen die van de Lanceringsvezel doossc LC FC de plaats van de 500 Meterfout E2000 testen

De miniotdr-Optische Hulpmiddelen die van de Lanceringsvezel doossc LC FC de plaats van de 500 Meterfout E2000 testen De OTDR-doos van de lanceringsvezel wordt gebruikt met de optische reflectometers van het ... Read More
2020-02-18 20:54:36
China FC snakt de de Vezel Optische Reinigingsmachine van Sc LC ST voor Schakelaar Meer 800 Gebruikende Tijden fabriek

FC snakt de de Vezel Optische Reinigingsmachine van Sc LC ST voor Schakelaar Meer 800 Gebruikende Tijden

Vezel Optische Schonere Duidelijke Pen voor Schakelaarfc Sc LC ST met Meer 800 Gebruikende Tijden De eenvoudige verrichting, ononderbroken het schoonmaken effect kan in gebruik worden verkregen. Het kan meer ... Read More
2020-03-02 10:46:53
China Van de de Hulpmiddelenlaser van de Lichtbronvezel het Optische Pentype VFL650 Materiaal van het Wolframstaal fabriek

Van de de Hulpmiddelenlaser van de Lichtbronvezel het Optische Pentype VFL650 Materiaal van het Wolframstaal

VFL650 van de de Laserpen van de vezel Optisch Lichtbron Visueel de Foutenmerkteken VFL650 de reeks is hoog - kwaliteit van merkteken van de Optische Vezel het visuele fout, bevat het de meest geavanceerde ... Read More
2020-03-02 10:48:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|