DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic PLC Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit Vezel optische Patch kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Vezel optische Patch kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Wij zijn het grootste zoekmachinebedrijf in Rusland. Wij verkozen kexint als onze leverancier in 2012 om ons van vezel optische passieve producten in de gegevensruimte te voorzien. Hoog - de kwaliteitsproducten en de goede dienst maken ons zeer tevreden, hopen wij blijven met kexint samenwerken

—— Andre dolbin

Wij zijn een telecommunicatieexploitant van Frankrijk. Wij kwamen aan China in 2015 en bezochten de fabriek van kexint. Wij zijn zeer geïmponeerd door het goede fabrieksmilieu en de strikte beproevingsprocedures. Wij beslisten ODN-producten met kexint te kopen.

—— David Renaud-Goud

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(23)
China 1U het rek zet 1 × 32 SM- opVezel Optische PLC Splitser 19 Duim de Schakelaar van LC/APC fabriek

1U het rek zet 1 × 32 SM- opVezel Optische PLC Splitser 19 Duim de Schakelaar van LC/APC

LC/APC 1U zet het Rek 1 × 32 Vezel op Optische PLC Splitser 19 Duim (2×32) Het kader is een splitser, die een geïntegreerd de distributieapparaat van de golfgeleider optisch die macht op een kwartssubstraat is ... Read More
2020-02-18 21:03:14
China ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit fabriek

ABS 1x8 de Optische Betrouwbaarheid van de Splitsers10.3db Miniatuur Hoge Stabiliteit

Minimodule 0,9 Vezel Optische PLC Splitser 1*8 0,9 de Miniatuur Optische splitser G657A1 Hytrel van SC/APC 1×8 KEXINT verstrekt divers van 1×N en 2×N-PLC splitsers, zij allen met superieure optische prestaties, ... Read More
2019-04-04 11:33:18
China 1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit fabriek

1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit

1U vezel zet het Optische PLC Splitsers1*64 SC/APC 1×64 Rek 19 Duim op PLC (Vlaklightwave-Kring) de splitsers zijn Enige Wijzesplitsers met een gelijke gespleten verhouding van één ingevoerde vezel aan ... Read More
2020-02-10 14:25:25
China de Vezel zet het Optische PLC van 1U 1x32 Rek van de Splitsersmodule Digitaal Laag toevoegingsverlies op fabriek

de Vezel zet het Optische PLC van 1U 1x32 Rek van de Splitsersmodule Digitaal Laag toevoegingsverlies op

1U vezel zet het Optische PLC Splitsers1*32 SC/APC 1×32 Rek 19 Duim op PLC (Vlaklightwave-Kring) de splitsers zijn Enige Wijzesplitsers met een gelijke gespleten verhouding van één ingevoerde vezel aan ... Read More
2019-04-02 13:44:13
China PLC ABS van de Vezel Optische Splitser SC/APC 1×16 DOOSsplitser 3,0 G657A1-Toevoeging Loss13.7dB fabriek

PLC ABS van de Vezel Optische Splitser SC/APC 1×16 DOOSsplitser 3,0 G657A1-Toevoeging Loss13.7dB

PLC ABS van de Vezel Optische Splitser SC/APC 1×16 DOOSsplitser G657A1 13,7 dB 1. PLC 1×16 kiest van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied... Read More
2019-04-23 17:02:49
China 1*8 de Vezel de Optische PLC van /1 *32 Schakelaar van de de Scheidings Enige Wijze LGX SC/APC van de Splitsersvezel fabriek

1*8 de Vezel de Optische PLC van /1 *32 Schakelaar van de de Scheidings Enige Wijze LGX SC/APC van de Splitsersvezel

PLC 1*8 /1 *32Single Scheiding van de de Splitserssc/apc LGX 1260 ~ 1650 1*8 Vezel van de Wijzevezel de Optische Vezel Optische kiest PLC Spliter 1x8 van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel ... Read More
2020-02-18 21:03:20
China De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel fabriek

De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

PLC 1×8 kiest Scheiding van de de Splitserssc/apc LGX 1260 ~ 1650 1*8 Vezel van de Wijzevezel de Optische uit Vezel Optische kiest PLC Spliter 1x8 van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische ... Read More
2019-04-04 14:20:07
China UPC Vezel Optische PLC Splitsers Minimodule 1650 Operting-Maximum Golflengte fabriek

UPC Vezel Optische PLC Splitsers Minimodule 1650 Operting-Maximum Golflengte

1×8 vezel Optische PLC Splitser 1*8 0,9 Minimodule 0,9 van SC/UPC de Kleur van G657A1 Hytrel van kabel PLC 1×8 kiest van de de Splitserssc/upc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale ... Read More
2019-04-02 13:44:12
China Sc-APC kiest de Vezel Optische Splitser 1×32 Wijze Laag PDL Compact Ontwerp uit fabriek

Sc-APC kiest de Vezel Optische Splitser 1×32 Wijze Laag PDL Compact Ontwerp uit

PLC 1×32 Scheiding van de de Kleurenvezel van de Vezel de Optische Splitser SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*32 De enige Wijzeplc Splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische ... Read More
2020-02-18 21:03:01
China Het gekleurde Passieve Optische Verlies van de de Scheidings Lage Toevoeging van de Splitsersvezel fabriek

Het gekleurde Passieve Optische Verlies van de de Scheidings Lage Toevoeging van de Splitsersvezel

PLC 1×16 Scheiding van de de Kleurenvezel van de Vezel de Optische Splitser SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*16 PLC de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van ... Read More
2020-04-01 12:46:59
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|