DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

Aangedreven Passieve de Vezel Optische Splitser van FTTH UPC 0.9mm de Terugkeerverlies van 55 OB

Aangedreven Passieve de Vezel Optische Splitser van FTTH UPC 0.9mm de Terugkeerverlies van 55 OB

    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
    • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss
  • Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9000
    Modelnummer: PLC-1*16-SC/UPC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Plastic blaardoos /carton
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 800+pcs+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Buismateriaal: Hytrel type van vezel: G657A1
    Type van Schakelaar: sc/upc Toevoegingsverlies: 13.8
    Typisch van PDL: 0.15dB verlies terug: 55 dB
    Bedrijfstemperatuur: -40+80 Vezel lengte: 1,5 m
    Hoog licht:

    abs plc splitter

    ,

    plc optical splitter

    1×16 minimodule 0.9mm Optische PLC van de kabelvezel Splitser 1*16 0,9 de Miniatuur Optische splitser G657A1 Hytrel van SC/UPC
     
    PLC 1×16 kiest van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied-verpakkingsmanier uit. dan gezet in een karton.
    De naakte PLC splitser zet PLC splitsersspaander en input, de serie van de output optische vezel in een vierkante metaalbuis, uit met de diameter van 0.9mm of 250um de naakte vezel, vezel kan worden gelast, kan diverse types van optische vezelschakelaar ook verwerken.
     
    Eigenschappen 
     
    ·  Laag toevoegingsverlies
    ·  Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
    ·  Uitstekende Milieustabiliteit
    ·  Uitstekende Mechanische Stabiliteit
    ·  Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
    ·  Facultatieve schakelaarsbeëindiging op verzoek
    ·  Beschikbaar in de vezel van 250um & 900um-, 2mm of 3mm

     
    Toepassing:
     
    Vezel aan het Huis (FTTH)
    Passieve optische netwerken (PON)
    Locale area networken (LAN)
    Kabeltelevisie (CATV)

     
    Specificaties 

    1XN PLC Specificaties
    Havenconfiguratie 1x21x41x81x161x321x64
    VezeltypeG652D/G657
    Werkende Golflengte (NM)1260-1650
    Toevoegingsverlies (dB)Typisch3.97.210.313.616.720.2
    Maximum4.17.410.513.816.920.4
    Verliesuniformiteit (dB)Maximum0,60,80,81.01.51.8
    Terugkeerverlies (dB)Min555555555555
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)Maximum0,30,30,30,30,30,4
    Gerichtheid (dB)Min555555555555
    Golflengte Afhankelijk Verlies (dB)Maximum0,30,30,30,50,80,8
    Temperatuur Afhankelijk Verlies (- 40~+85℃) (dB)Maximum0,50,50,50,50,81.0
    Werkende Temperatuur (℃)-40~+85
    Opslagtemperatuur (℃)-40~+85
    Pakketdimensie (mm)Fan-out60x7x460x7x460x7x460x7x480x20x6100x40x6
    Naakt40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4
    Module100x80x10100x80x10100x80x10120x80x18120x80x18141x115x18
    Chassis40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4

     
    Aangedreven Passieve de Vezel Optische Splitser van FTTH UPC 0.9mm de Terugkeerverlies van 55 OB 0
     

    Ons voordeel:
     
    1: Wij zijn een fabriek met meer dan 200 werknemers en korte levertijden.
     2: Het product heeft het strikte testen overgegaan en de kwaliteit is gewaarborgd.
     3: De de invoerspaanders van Zuid-Korea, het werk is stabieler;
     4: 100%-de dienst van steunnaverkoop, als er een probleem in het proces van het productgebruik is, kunnen wij het voor u voor vrij vervangen.
                             
    Waarom kies Kexint?
     
    1. Kwaliteitssysteem van ISO900, Ce, FCC, ROHS-registratie
    2. Vervaardigingssysteem
    3. R&D-systeem
    4. Aankoopsysteem
    5. Snelle levering en de opmerkelijke diensten
    6. Redelijke prijzen
    7. Keur orden volgens de eisen van de klant goed
    8. Rijke ervaring van OEM & ODM samenwerking
    9. Verzending, betaling en levering
    Aangedreven Passieve de Vezel Optische Splitser van FTTH UPC 0.9mm de Terugkeerverlies van 55 OB 1

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten