DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit

1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit

    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
    • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white
  • 1U Rack Mount 1 × 64 SM Fiber Optic PLC Splitter SC/APC Box 19 Inches white

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9000
    Modelnummer: PLC-1*64-SC/APC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: $+122.86+pcs
    Verpakking Details: Plastic blaardoos /carton 485*45
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 100+pcs+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Wavelenth: 12601650nm type van vezel: G657A1
    Type van Schakelaar: SC/APC Verpakking: 1U 19 duim
    Typisch van PDL: 0.15dB Vezelwijze: SM
    Bedrijfstemperatuur: -40~+80 Naam van het product: 1U 1*64SC/APC
    formaat: 482.6*44.45 mm
    Hoog licht:

    fiber optic plc splitter

    ,

    plc optical splitter

    1U vezel zet het Optische PLC Splitsers1*64 SC/APC 1×64 Rek 19 Duim op

         

     

      PLC (Vlaklightwave-Kring) de splitsers zijn Enige Wijzesplitsers met een gelijke gespleten verhouding van één ingevoerde vezel aan veelvoudige outputvezels. Het is gebaseerd op de vlaktechnologie van de lightwavekring en voorziet een oplossing van de lage kosten lichte distributie van kleine vormfactor en hoge betrouwbaarheid. wij zijn verstrekken divers van 1×N en 2×N-PLC de splitsers, met inbegrip van 1×2 aan 1×64 en 2×2 aan het Rek van 2×64 1U zetten PLC van de typevezel splitsers op. Zij zijn allen met superieure optische prestaties, hoge stabiliteit en hoge betrouwbaarheid om aan diverse toepassingsvereisten te voldoen.

     

    Eigenschappen:

     

    ·  Laag toevoegingsverlies

    ·  Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies

    ·  Uitstekende Milieustabiliteit

    ·  Uitstekende Mechanische Stabiliteit

    ·  Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

    ·  Facultatieve schakelaarsbeëindiging op verzoek

    ·  Beschikbaar in de vezel van 250um & 900um-, 2mm of 3mm

     
    Toepassing:
     
    Vezel aan het Huis (FTTH)
    Passieve optische netwerken (PON)
    Locale area networken (LAN)
    Kabeltelevisie (CATV)
     

    Specificaties

    1×64 kies Wijzeplc het Blad van Splitsersgegevens uit
                   
    Werkende Golflengte (NM) 1260-1650 Geïnspecteerde Datum 2018/1/12
    P/N: PLC-A-1*64 S/N: 20180112021
    Vezeltype G657A1 Vezellengte (m) ≥1.0
    Schakelaartype   SC/APC Pakketdimensie (mm) 482.6*44.45 
    Opslagtemperatuur -40~+85℃ Werkende Temperatuur -40~+85℃
                   
    Punt IL1 (dB) PDL1 (dB) RL (dB)
    Golflengte (NM) 1310 1550 1310 1550 1310 1550
    Spec. MAX20.4 MAXIMUM 0,4 ≥55
    Port1 20.24 19.40 0,03 0,08 Pas Pas
    Port2 20.01 19.30 0,04 0,16 Pas Pas
    Port3 19.67 20.10 0,17 0,06 Pas Pas
    Port4 19.60 19.32 0,18 0,11 Pas Pas
    Port5 20.28 20.06 0,05 0,12 Pas Pas
    Port6 19.20 19.67 0,14 0,10 Pas Pas
    Port7 19.65 19.90 0,11 0,16 Pas Pas
    Port8 19.51 19.74 0,11 0,19 Pas Pas
    Port9 19.76 19.31 0,14 0,14 Pas Pas
    Port10 20.24 19.80 0,15 0,02 Pas Pas
    Port11 19.54 19.95 0,02 0,11 Pas Pas
    Port12 19.23 19.59 0,14 0,11 Pas Pas
    Port13 19.87 20.02 0,10 0,19 Pas Pas
    Port14 19.45 20.05 0,11 0,04 Pas Pas
    Port15 19.35 19.62 0,11 0,07 Pas Pas
    Port16 19.83 19.96 0,11 0,03 Pas Pas
    Port17 19.95 19.76 0,12 0,09 Pas Pas
    Port18 20.14 19.71 0,13 0,19 Pas Pas
    Port19 19.86 20.15 0,05 0,06 Pas Pas
    Port20 20.13 19.97 0,05 0,01 Pas Pas
    Port21 19.25 19.25 0,05 0,16 Pas Pas
    Port22 19.58 20.21 0,16 0,14 Pas Pas
    Port23 19.61 19.78 0,03 0,13 Pas Pas
    Port24 20.14 19.63 0,07 0,07 Pas Pas
    Port25 20.00 19.92 0,14 0,01 Pas Pas
    Port26 19.60 20.06 0,08 0,16 Pas Pas
    Port27 20.02 19.65 0,04 0,04 Pas Pas
    Port28 19.38 19.64 0,08 0,06 Pas Pas
    Port29 19.91 19.86 0,12 0,19 Pas Pas
    Port30 19.29 19.77 0,14 0,08 Pas Pas
    Port31 19.47 19.37 0,09 0,02 Pas Pas
    Port32 19.82 20.09 0,11 0,11 Pas Pas
    Port33 19.39 20.22 0,02 0,02 Pas Pas
    Port34 19.93 20.18 0,04 0,06 Pas Pas
    Port35 19.90 20.12 0,01 0,15 Pas Pas
    Port36 19.86 19.29 0,16 0,09 Pas Pas
    Port37 20.29 20.00 0,17 0,15 Pas Pas
    Port38 19.93 19.60 0,07 0,17 Pas Pas
    Port39 19.64 19.23 0,15 0,13 Pas Pas
    Port40 19.87 20.06 0,06 0,17 Pas Pas
    Port41 19.41 19.45 0,05 0,10 Pas Pas
    Port42 19.76 19.29 0,10 0,16 Pas Pas
    Port43 19.45 20.02 0,18 0,12 Pas Pas
    Port44 19.57 19.72 0,12 0,04 Pas Pas
    Port45 19.21 20.28 0,06 0,16 Pas Pas
    Port46 19.24 19.62 0,06 0,14 Pas Pas
    Port47 19.45 19.66 0,16 0,02 Pas Pas
    Port48 19.92 19.61 0,11 0,08 Pas Pas
    Port49 19.86 20.26 0,18 0,07 Pas Pas
    Port50 20.10 20.01 0,12 0,05 Pas Pas
    Port51 19.30 20.02 0,17 0,06 Pas Pas
    Port52 19.49 19.67 0,09 0,15 Pas Pas
    Port53 19.78 19.65 0,13 0,08 Pas Pas
    Port54 19.90 19.27 0,02 0,14 Pas Pas
    Port55 20.22 19.41 0,16 0,09 Pas Pas
    Port56 19.32 19.91 0,03 0,08 Pas Pas
    Port57 19.81 20.12 0,06 0,13 Pas Pas
    Port58 19.86 19.79 0,12 0,04 Pas Pas
    Port59 19.67 19.46 0,16 0,11 Pas Pas
    Port60 19.61 20.12 0,12 0,07 Pas Pas
    Port61 19.80 20.10 0,10 0,14 Pas Pas
    Port62 19.47 19.45 0,09 0,04 Pas Pas
    Port63 20.24 19.87 0,10 0,06 Pas Pas
    Port64 20.18 19.47 0,11 0,04 Pas Pas
    Input       Pas Pas
    MAX. 20.24 20.26 0,18 0,15 N/A
    MIN. 19.30 19.27 0,02 0,04 N/A
    Gemiddelde 19.77 19.77 0,10 0,10 N/A
    Uniformiteit (≤1.8dB) 0,94 0,99     ≥55

     

    1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit 0

    1U het rek zet 1 × 64 SM- opVezel Optische PLC Splitserssc/apc Doos 19 Duim wit 1

     

    FAQ

     

    Q1: Hoe kan ik uw catalogus en prijslijst krijgen?

    A1: Gelieve te laten ons uw e-mail kennen of ons direct contacteren van website voor onze catalogus en prijslijst;

    Q2: Kan ik de prijzen bespreken?

    A2: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.

    Q3: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?

    A3: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.

    Q4: Kan ik u bezoeken?

    A4: Zeker, is onze fabriek in Zhuhai, contacteren China.Please ons om een benoeming te doen.

    Q5: Wat als er kwaliteitsprobleem is wanneer wij de goederen krijgen?

    A5: Als er quanlityprobleem wanneer u V.N.-pakket is de goederen, u beelden voor onze verwijzing kunnen nemen, zal onze QC afdeling het probleem controleren en zal beste oplossingen aan u geven, verder zullen wij ook actie voeren om de kwaliteit voortaan te verbeteren.

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten