DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel optische Patch kabel

De gepantserde Duplexschakelaar van het Koord Binnen 3,0 S.O.S. van het Vezel Optische Flard DX LC/UPC

De gepantserde Duplexschakelaar van het Koord Binnen 3,0 S.O.S. van het Vezel Optische Flard DX LC/UPC

    • Armoured Duplex Fiber Optical Patch Cord Indoor 3.0 SOS DX LC/UPC Connector
    • Armoured Duplex Fiber Optical Patch Cord Indoor 3.0 SOS DX LC/UPC Connector
    • Armoured Duplex Fiber Optical Patch Cord Indoor 3.0 SOS DX LC/UPC Connector
    • Armoured Duplex Fiber Optical Patch Cord Indoor 3.0 SOS DX LC/UPC Connector
  • Armoured Duplex Fiber Optical Patch Cord Indoor 3.0 SOS DX LC/UPC Connector

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Hunan
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: CE ROSS
    Modelnummer: Gepantserde Vezel Optische Patchcord

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 2.27$
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1 stuk/zak, 20 zakken/zak
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000+PCS+Per dag
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: Gepantserde Vezel Optische Patchcord Modelnummer: Amoured 9/125 lc-LC DX
    Type van Schakelaar: LC/UPC Kleur van kabel: blauwe
    golflengte: 1310 1550 Materiaal: LSZH, PVC
    golflengte: 1310nm/1490nm/1550nm Kabeldiameter: 3.0mm
    Hoog licht:

    duplex fiber patch cord

    ,

    duplex fiber patch cord

    Het gepantserde Duplex van het Koord Binnen 3,0 anti-Rat van het Vezel Optische Flard Blauwe S.O.S. DX LC/UPC

     

    Toepassing:

    1; Telecommunicatienetwerken;

    2; Locale area networken; CATV;

    3; Actieve apparatenbeëindiging;

    4; De netwerken van het datacentrumsysteem;

     

    Eigenschappen:

    1; Leef CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen na;

    2; Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;

    3; Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;

    4; 100% interferometermeting;

     

    Technologiespecificatie:

    Het Punt van de technologiespecificatie Technologieparameter
    Kabeltype GJXFJPK-1~4B6a2
    Strakke bufferkleur Blauw, bruine sinaasappel, groen,
    Strakke bufferdiameter mm 0.85±0.05
    Vezeltype 9/125 (G657A2)
    Sterktelid Aramidgarens
    Jasjedikte mm 0.80±0.10
    De interne kleur van het sub-kabeljasje Wit
    Kleur van de kabel de buitenschede Zwart (PANTONE 136C, ΔE≤4)
    Jasjemateriaal LSZH-Gepantserd S.O.S.
    Interne sub-kabel 0,9 (±0.1)
    Kabeldiameter mm 3.0 (±0.2)
    Kabelgewicht Kg/km 15.0
    Min. buigende straal mm 10D
    Vermindering dB/km ≦ 0.4at 1310nm, ≦ 0,3 bij 1550nm
    Korte spanning N 200
    Korte verbrijzeling N/100mm 1000
    Verrichtingstemperatuur ℃ -40~+70
    Installatietemperatuur ℃ -5~+60
    Vervoer en opslagtemperatuur ℃ -40~+70

     

    De gepantserde Duplexschakelaar van het Koord Binnen 3,0 S.O.S. van het Vezel Optische Flard DX LC/UPC 0

     

    De gepantserde Duplexschakelaar van het Koord Binnen 3,0 S.O.S. van het Vezel Optische Flard DX LC/UPC 1

    De gepantserde Duplexschakelaar van het Koord Binnen 3,0 S.O.S. van het Vezel Optische Flard DX LC/UPC 2

    Onze Dienst (KEXINT)
    1.Factor prijs
    2.Fast levering
    3.OEM
     

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten