DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

10 van de de Vezel Optische Demper van OB 5DB Gealigneerde Enige de Wijzelc UPC Simplexvariabele

10 van de de Vezel Optische Demper van OB 5DB Gealigneerde Enige de Wijzelc UPC Simplexvariabele

    • 10 DB 5DB  Inline Fiber Optic Attenuator Single Mode LC UPC Simplex Variable
    • 10 DB 5DB  Inline Fiber Optic Attenuator Single Mode LC UPC Simplex Variable
    • 10 DB 5DB  Inline Fiber Optic Attenuator Single Mode LC UPC Simplex Variable
    • 10 DB 5DB  Inline Fiber Optic Attenuator Single Mode LC UPC Simplex Variable
  • 10 DB 5DB  Inline Fiber Optic Attenuator Single Mode LC UPC Simplex Variable

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen China
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: CE ROSS UL
    Modelnummer: Vezel optische verzwakker

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 500+PCS+permweek
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    brand Name: kexint Materiaal: Staal
    Verminderingswaarden: 0-30dB demper Werkende Temperatuur: -40°C~+75°C
    dempergolflengte: 1310/1550 Demperwijze: In lijntype
    typeschakelaar LC/UPC: LC/UPC Simplex of duplex: Simplex
    Hoog licht:

    variable optical attenuator

    ,

    fixed optical attenuator

    De enige Optische Dempers 0-30db van de Wijze Simplex Gealigneerde Veranderlijke Vezel met Schakelaar LC/UPC

     

    1 de enige Wijze Veranderlijke Optische Dempers staan de gebruiker toe om de vermindering van het signaal in de vezel manueel te variëren aangezien het door het apparaat wordt overgebracht. Deze VOAs kan worden gebruikt aan om de signaalsterke punten in vezelkringen precies in evenwicht te brengen of een optisch signaal in evenwicht te brengen wanneer het evaluatie van het dynamische bereik van het meetsysteem. De maximum gespecificeerde vermindering wordt bereikt binnen 10 draaien van de aanpassingsschroef.

     

    2 al in-line VOAs heeft de enige vlechten van de wijzevezel met een jasje van Ø3 mm. VOAs wordt aangeboden unterminated of eindigde met 2,0 mm de smalle zeer belangrijke schakelaars van LC/SC/ST/FC/PC orLC/SC/FC/APC.

     

    3 elke demper heeft een lens om het licht van de inputvezel te collimeren. Een blokkerend apparaat of een venster kan manueel door een schroef worden aangepast

     

    4 toen, wordt een tweede lens gebruikt om licht in de outputvezel te koppelen. Aldus, wordt de koppelingsefficiency veranderd tot de gewenste vermindering wordt verkregen.

     

    10 van de de Vezel Optische Demper van OB 5DB Gealigneerde Enige de Wijzelc UPC Simplexvariabele 010 van de de Vezel Optische Demper van OB 5DB Gealigneerde Enige de Wijzelc UPC Simplexvariabele 1

     

    arameter SM (9/125) MM. (50/125,62.5/125)
    Verminderingswaarden 1dB aan 20dB (1dB-stap), 25dB, 30dB 1dB aan 25dB (1dB-stap)
    dempergolflengte 1310NM & 1550NM 850NM&1300nm
    Verminderingstolerantie (dB) 1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    het Verlies van de demperterugkeer PC ≥45 dB

     

    /

    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Demperwijze Vast type, mannetje aan vrouwelijk type, In-line type, Veranderlijk type
    demper Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
    de Temperatuur van de demperopslag -40°C~+85°C

     

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten