DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGEPON ONU

Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU

Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU

    • Dual Band Ftth ONU Equipment HGU 4GE 2 Pots WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT
    • Dual Band Ftth ONU Equipment HGU 4GE 2 Pots WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT
    • Dual Band Ftth ONU Equipment HGU 4GE 2 Pots WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT
    • Dual Band Ftth ONU Equipment HGU 4GE 2 Pots WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT
  • Dual Band Ftth ONU Equipment HGU 4GE 2 Pots WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9001-2008 CE Ross
    Modelnummer: KXTG6X

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100
    Prijs: 38.87
    Verpakking Details: 205mm×150mm×35mm karton
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 100+pcs+1day
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Pon: GPON/EPON/XPON Stroomafwaarts tarief: 2.488Gbps
    Stroomopwaarts tarief: 1.244 Gbps Chipsets: REALTEK / ZTE
    Wijze: Dubbele band HGU WIFI: 2.4G&5G
    Afmetingen (de Hoogte van de Lengte * Breedte *): 205mm×150mm×35mm Externe Voeding: GELIJKSTROOM 12V/2A
    Hoog licht:

    onu device

    ,

    olt gepon

    De Dubbele band HGU 4GE+2POTS+WIFI 2.4G&5G+1USB EPON XPON ONU stroomafwaarts 2,488 Gbps Stroomopwaartse 1.244Gbps van GPON ONT
     
     
           KXTG6X wordt ontworpen en door Shenzhen KEXINT Technologieco., Ltd, een terminal van het Netwerk(gpon) van volgende-generatiegigabit Passieve Optische, ideaal voor Vezel aan de Huisoplossing vervaardigd. Het is een ongelooflijk robuust apparaat toestaand gebruikers om snelle internetdiensten-tot verbindingen toegang te hebben via zijn GPON-haven en het te delen met een Gigabit Ethernet-haven. Met de transmissietarieven van tot 2.488Gbps, één GPON-haven en één Gigabit Ethernet-haven, verstrekt het krachtige het door:sturen mogelijkheden om vlot VoIP, video het stromen van HD ervaringen, en WIFI (2.4G & 5G) te verzekeren.
     
    Productomschrijvingen:
    ►Complies van itu-t G.984.1, itu-t G.984.2, itu-t G.984.3 en itu-t G.984.4 voorziet uitvoerige GPON-netwerkverenigbaarheid
    ► Stroomafwaartse tarieven van tot 2.488Gbps en stroomopwaartse tarieven tot 1.244Gbps
    ► De de vezeltoegang en gigabit haven verstrekken ongelooflijk snelle overdrachtsnelheden
    ► Supports802.11AC
    ► Steunenomci (ONT-Beheersbesturingsinterface) extern beheer
     
    Productspecificatie:

     

    Punt

    Beschrijving

    GPON-NormenITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Chipset

    RTL9607+8192+8814

    ZX279128+ MTK 7603 + MTK7612

    Interface

    De Haven van 1* SC/UPC PON

    4 Havens van *10/100/1000Mbps RJ45
    2 *POTS-Haven

    1 *USB

    WIFI (2.4G & 5G)

    Datasnelheden & GolflengteStroomopwaarts: 1.244Gbps, 1310nm
    Stroomafwaarts: 2.488Gbps, 1490nm
    Afstandmaximum 0~ 20Km
    Externe VoedingGELIJKSTROOM 12V/2A
    Afmetingen (de Hoogte van de Lengte * Breedte *)205mm×150mm×35mm
    (Volledig-Geladen) gewicht≤0.5kg
    Milieu-eisen

    Het werk temperatuur: 0°C~40°C

    Opslagtemperatuur: -40°C~70°C

    Relatieve vochtigheid: non-condensing 10%~90%,

     

     
    Productinterface:

    Punt

    Beschrijving

    Interface

    4x 10/100/1000base-t RJ45

    Autoonderhandeling

    Automdi/mdix

    GPONSnelheid

    Stroomafwaarts: 2.488Gbps

    Stroomopwaarts: 1.244Gbps

    SchakelaarSC/UPC, vlecht, G.652 kies Wijzevezel uit
    Machtsniveau

    Stroomafwaarts:

    – Golflengte: 1490nm

    – Gevoeligheid: - 27dBm

    – Verzadiging: - 9dBm

    Stroomopwaarts:

    – Golflengte: 1310nm

    – TX-macht: 0,5 ~ 5dBm

    – RMS: 0.5nm

    WIFINorm

    Productie (11n HT40): ≥140Mbps

    TX macht (11ac MCS9): 17+2dBm

    EVM (11AC MCS9): <-32dB

    Productie (11ac HT80): ≥550Mbps

    Antenne

    2.4G antenne: 4dBi

    5G antenne: 4.5dBi

    VoIPSchakelaar2 * RJ11
    Het bellen65V RMS bellend voltage
    USBMaximum 1A voor elke haven
     

     
    Producteigenschappen:

    Punt

    Beschrijving

    Quality of Service

     

    De Classificatie van de de dienststroom die op VLAN wordt gebaseerd
    De Steun SP/WRR van programmaregels
    Stroomopwaartse van de Prioritaire de Gebruikersprioriteit Etiketsteun 802.1D
    Tariefgrens en Verkeer het vormen
    De Steun staart-Daling van de congestiecontrole

    Geavanceerde Eigenschappen

    Stroomopwaartse en Stroomafwaartse FEC
    Steun NSR/SR de dynamische van de Bandbreedtetoewijzing (DBA)
    Tot 7 4095 van de GEM Havens van t-CONTs en
    De optische machtsopsporing, het Sterven hijgt
    Eind Stil mechanisme
    de Energiebehoud van 802.3az EEE

    VLAN

    802.1Q markering VLAN
    Vertaalmode/vlan van VLAN transparante mode/VLAN boomstamwijze
    Authentificatie die op Sn en Wachtwoord wordt gebaseerd
    VLAN-de Auto ontdekt

    Veiligheid

    AES-Encryptie
    Pakketfilter die op VLAN wordt gebaseerd

    Beheer

    Geleid door Web, OMCI en Telnet,
    Specificeerde het beheer IP,
    Het terugstellen aan Fabrieksgebrek door het Terugstellenknoop of Web UI,
    Statistieken in real time, Optische Kenmerkend

    IGMP

    IGMP v2/v3
    IGMP Snooping/Volmacht

     

     

    Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU 0

    Het dubbele Materiaal HGU 4GE 2 Potten WIFI 2.4G 5G 1 USB EPON XPON ONU KEXINT van Bandftth ONU 1

     

    Onze voordelen:
    a. Goed antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.
    b. OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.
    c. Ver Technisch support&Full Technisch Document
    d. Garantie: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)
    e. Engelse software, Engelse Indicator
    f. Professionele, zeer concurrerende prijs
    9. Grote Voorraad, Snelle Levering
    h. Kwaliteitsborging
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten