DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvezel optische snelle schakelaar

Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm

Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm

    • Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm
    • Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm
    • Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm
  • Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO9001-2008
    Modelnummer: De Optische Snelle Schakelaar van de Clamshellvezel

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: karton, Binnendoos: 18*13.5*11cm; Buitendoos: 48*33*32cm
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T/T
    Levering vermogen: 5000+PCS+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: enige wijze Lengte: 50/55/60/65 mm
    Type connector: SC UPC Toevoegingsverlies: 0.3dB
    Kleur: groene zwarte materlar: SiO2
    Diameter van: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, anderen Trekweerstand: 10n
    Naam van het product: De Optische Snelle Schakelaar van de Clamshellvezel

    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
     
          De snelle schakelaars, die gemakkelijk in gebiedstoepassingen kunnen worden geïnstalleerd, worden wijd gebruikt in FTTX. Vergelijkend bij andere conventionele methodes, beduidend verminderen de snelle schakelaars met pre-poetsmiddelmetalen kap de voorbereiding en beëindigingstijd. De hulpmiddelen tijdens gebiedsassemblage worden vereist van snelle schakelaars zijn veel eenvoudigere en gemakkelijke verrichting die. Het is mogelijk om de flexibiliteit van optische bedrading en FTTX-distributie toepassingen te verbeteren.
     
    Prestatiesindex
    arameters
    SC/UPC
    SC/APC
    FC/UPC
    LC/UPC
    Toepassing
    Dalingskabels, Binnenkabels
    Vezeldiameter
    125um (G.657 A1/A2)
    Vezelwijze
    Enige Wijze 0,9 2,0 3,0
    Max. Toevoegingsverlies
    0.5dB, Typische 0.3dB
    0.3dB
    Van het Terugkeermin. Verlies
    40
    45
    40
    45
    Min. Vezelbehoud
    5N
    5N
    4N
    Min. Kabelbehoud
    10N
    10N
    8N
    Treklading
    50N
    50N
    10N
    Werkende Temperatuurwaaier
    -40℃ aan 75℃
     
    Parameters Specificaties
    Schakelaartype SC/LC/FC/ST
    Afmeting 60mm
    Kabeldiameters 0.9/2.0/3.0mm
    Vezelwijze SM/MM
    Malend Beëindigen-gezicht UPC/APC
      UPC APC
    Toevoegingsverlies ≤0.5dB ≤0.5dB
      UPC APC
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB
    Spanningstest ≥100N
    Werkende Temperatuur -40℃~+75℃

     
     

    Eigenschappen:
    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.3dB Maximum 0.5dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-KERN

    Toepassing:
    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.15dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-COR
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm

     
     
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
     
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cmVan de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Onze voordelen:
    1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.
    2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.
    3.Remote technisch support&Full Technisch Document
    4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)
    5.English software, Engelse Indicator
    6.Professional, zeer concurrerende prijs
    7.Large voorraad, Snelle Levering
    8.Quality verzekering
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
    Van de de Vezel installeerde het Optische Snelle Schakelaar 0.3dB van Clamshell Sc-APC de Toevoegingsverlies gemakkelijk 55cm
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten