DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvezel optische snelle schakelaar

FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand

FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand

    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
    • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance
  • FTTH Drop Fiber Optic Fast Connector LC/UPC Couplers 10N Tensile Resistance

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO9001-2008
    Modelnummer: Kxt-ftth-LC/UPC Snelle Schakelaar

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100
    Prijs: 0.68~0.0.97$
    Verpakking Details: karton, Binnendoos: 18*13.5*11cm; Buitendoos: 48*33*32cm
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 5000+PCS+1day
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: enige wijze Lengte: 50 mm
    Type connector: LC/UPC Toevoegingsverlies: 0.3dB
    Kleur: Bue materlar: SiO2
    formaat: 2.0*3.0mm Trekweerstand: 10n
    Naam van het product: FTTH-de Optische Snelle Schakelaar van de Dalingslc/upc Vezel
    Hoog licht:

    optical cable adapter

    ,

    quick connect fiber optic connectors

    FTTH-van de Schakelaarkoppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische LC/UPC Snelle Snelle Trekweerstand 2.0×3.0
     
         De snelle schakelaars, die gemakkelijk in gebiedstoepassingen kunnen worden geïnstalleerd, worden wijd gebruikt in FTTX. Vergelijkend bij andere conventionele methodes, beduidend verminderen de snelle schakelaars met pre-poetsmiddelmetalen kap de voorbereiding en beëindigingstijd. De hulpmiddelen tijdens gebiedsassemblage worden vereist van snelle schakelaars zijn veel eenvoudigere en gemakkelijke verrichting die. Het is mogelijk om de flexibiliteit van optische bedrading en FTTX-distributie toepassingen te verbeteren.
     
    Prestatiesindex
    arameters
    SC/UPC
    SC/APC
    FC/UPC
    LC/UPC
    Toepassing
    Dalingskabels, Binnenkabels
    Vezeldiameter
    125um (G.657 A1/A2)
    Vezelwijze
    Enige Wijze 0,9 2,0 3,0
    Max. Toevoegingsverlies
    0.5dB, Typische 0.3dB
    0.3dB
    Van het Terugkeermin. Verlies
    40
    45
    40
    45
    Min. Vezelbehoud
    5N
    5N
    4N
    Min. Kabelbehoud
    10N
    10N
    8N
    Treklading
    50N
    50N
    10N
    Werkende Temperatuurwaaier
    -40℃ aan 75℃
     
    Parameters Specificaties
    Schakelaartype LC/UPC
    Afmeting 55mm
    Kabeldiameters 0.9/2.0/3.0mm
    Vezelwijze SM/MM
    Malend Beëindigen-gezicht UPC/APC
      UPC APC
    Toevoegingsverlies ≤0.5dB ≤0.5dB
      UPC APC
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB
    Spanningstest ≥100N
    Werkende Temperatuur -40℃~+75℃

     

     

    Eigenschappen:
    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.3dB Maximum 0.5dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-KERN

    Toepassing:
    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.15dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-COR

     

     

     

     

    FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 0

    FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 1

    FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 2

     

    FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 3FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 4

    Onze voordelen:
    1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

    2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.

    3.Remote technisch support&Full Technisch Document

    4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)

    5.English software, Engelse Indicator

    6.Professional, zeer concurrerende prijs

    7.Large voorraad, Snelle Levering

    8.Quality verzekering

    FTTH-van de Schakelaarlc/upc Koppelingen 10N van de Dalingsvezel de Optische Snelle Trekweerstand 5

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten