DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvezel optische snelle schakelaar

Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies

Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies

    • SC APC Fiber Optic Quick Connector Single Mode FTTH Tool 0.2dB Insertion Loss
    • SC APC Fiber Optic Quick Connector Single Mode FTTH Tool 0.2dB Insertion Loss
    • SC APC Fiber Optic Quick Connector Single Mode FTTH Tool 0.2dB Insertion Loss
    • SC APC Fiber Optic Quick Connector Single Mode FTTH Tool 0.2dB Insertion Loss
  • SC APC Fiber Optic Quick Connector Single Mode FTTH Tool 0.2dB Insertion Loss

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO 9001-2015
    Modelnummer: Kxt-fasc-Sc-apc-c

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100
    Prijs: 0.65$
    Verpakking Details: 10 PCs
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000+PCS+1day
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Toevoegingsverlies: 0.2 dB verlies terug: 55 dB
    herhaal tijden: Ongeveer 100s (geen gesneden vezel) kleur: groene
    -modus: enige wijze Lengte: 53mm
    Trekstrengh: 10 kg V Groefmateriaal: Ceramische V-Groef
    Hoog licht:

    optical cable joiner

    ,

    quick connect fiber optic connectors

    APC van Sc van de golfplaat ceramische V Groef het Hulpmiddel Koude Snelle Schakelaar 53mm van de Vezel Optische Snelle Enige Wijze FTTH

    De snelle Assemblageschakelaar (ook genoemd „geen-Poolse Schakelaar“, „pre-Poetsmiddelschakelaar“ of „Snelle Schakelaar“) is gemakkelijk-aan-installeert apparaat. Geen hulpmiddel of kaliber worden vereist. Het is universeel voor 250um /900um/2.0mm/3.0mm/vlak Kabel.

    het werd ontworpen voor snelle beëindiging met pre-opgepoetste schakelaar. Gebruikend V-groeftechnologie, vereist het geen epoxy. Met transparant lichaam, kan het verbindende resultaat door Vezelcontroleur onmiddellijk worden gezien. Dit is een ideale oplossing, of voor buiteninstallatie of binnen een gebouw.

     
    Optische Vezel Snelle Schakelaar
     
    1. Eenvoudige structuur
    2. Sparen tijd
    3. Laag toevoegingsverlies.
     
    Eigenschap
     
    1. Gebaseerd op de pluggable niet-vooraf ingestelde buistechnologie
    2. Precisie ceramische componenten met het coaxiale zelf centreren, Uitstekend en duurzaam optisch bezit
    3. De optische vezel past axiaal op elastische manier en vermijdt volledig vals verbindt
    4. Het drievoudige vastklemmen door de naakte vezel, de strakke buffer en de kabel, enz., kan worden gebruikt als patchcord
    5. De hoge online treksterkte van Optische Snelle Schakelaar na het eindigen, houdt altijd verbindend onder de kracht van aanleg van kabelnetten en het trekken.
    6. Geïntegreerde bescherming van het omhulsel om ruw gebruikersmilieu te weerstaan.
    7. Direct aansluitbaar met ONU zonder enige optische contactdoos, die FTTH-kosten drukt.
    8. Hoog succestarief en gemak in installatie met gemiddelde die tijd verbinden 100 seconden
    9. Lagere eis ten aanzien van de gewoonte het werken en werkomgevingvraag voor aan de bouwer.
    10. Zichtbare Installatiekwaliteit; onafhankelijke van om het even welk verre eind lichtbron en speciaal apparaat die telegraferend bouw op om het even welke gesegmenteerde manier tevredenstellen.

     

    Specificatie

     

    PUNT Technische Parameters
    Toepasselijk voor 3.1 x 2,0 mm-Dalingskabel
    Optische vezeldiameter 125μm (657A & 657B)
    Strakke bufferdiameter 250μm
    Vezelwijze Enige wijze
    Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
    Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
    Terugkeerverlies ≥40dB
    Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5 N
    Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10 N
    Treksterkte >50 N
    Het gebruiken van temperatuur -40~+80°C
    Online treksterkte (20 N) IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB
    Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB
    Afnametest (afnamehoogte 4m,
    eens per richting, totaal 3 keer)
    IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB
     

     

     

    Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies 0Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies 1

     

    Het verschepen tijd

    Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies 2

    7000 PCs kunnen elke dag worden geproduceerd.

     

    Sc-APC van het de Wijzeftth Hulpmiddel 0.2dB van de Vezel Optisch Snel Schakelaar Enig de Toevoegingsverlies 3

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten