DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenvezel optische snelle schakelaar

Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

    • SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter
    • SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter
    • SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter
    • SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter
  • SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO9001-2008
    Modelnummer: FTTH FC/UPC-055

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10
    Prijs: $+0.51+1pcs
    Verpakking Details: karton, Binnendoos: 18*13.5*11cm; Buitendoos: 48*33*32cm
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T/T
    Levering vermogen: 5000+PCS+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Diameter van: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, anderen Type vezel: enige wijze
    Trekweerstand: 10n Lengte: 50/55/60/65 mm
    Type connector: FC/UPC Toevoegingsverlies: 0.3dB
    Kleur: groene materlar: SiO2

    Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

    Toepassing:

    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.15dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-COR
     
    Parameters Specificaties
    Schakelaartype SC/LC/FC/ST
    Afmeting 60mm
    Kabeldiameters 0.9/2.0/3.0mm
    Vezelwijze SM/MM
    Malend Beëindigen-gezicht UPC/APC
      UPC APC
    Toevoegingsverlies ≤0.5dB ≤0.5dB
      UPC APC
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB
    Spanningstest ≥100N
    Werkende Temperatuur -40℃~+75℃

     

    Eigenschappen:


    1. FTTH-bruikbaar project
    2. Installable gebied -
    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.3dB Maximum 0.5dB
    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
    5. Installatieminuten minder dan 1
    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-KERN

     

    Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

    Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische VerbindingsadapterVan de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische VerbindingsadapterVan de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

    Onze voordelen:


    1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

    2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.

    3.Remote technisch support&Full Technisch Document

    4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)

    5.English software, Engelse Indicator

    6.Professional, zeer concurrerende prijs

    7.Large voorraad, Snelle Levering

    8.Quality verzekering

     

    Van de de Wijzevezel van SM FC Enige Optische Snelle Schakelaars 55mm Optische Verbindingsadapter

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten