• Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord
  • Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord
  • Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord
  • Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord
  • Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord
Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: KEXINT
Modelnummer: SC/UPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50+pcs
Prijs: $+1.24+pcs
Levertijd: 8
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000+pcs+Day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Plaats van herkomst: Shenzhen, China Merknaam: KEXINT
Modelnummer: Dubbele SC/UPC Productnaam: Koord van het vezel het Optische Flard
Kabeldiameter: 3.0mm Vezeltype: G657A1 9/125
Model: enige wijze Jasjemateriaal: LSZH/PVC
Toevoegingsverlies: <> Terugkeerverlies: >=55 dB
Kabelkleur: Blauw
Hoog licht:

50M FTTH Vezel Optisch Koord

,

De Vezel Optisch Koord van G657A1 FTTH

,

Dubbel SC/UPC-Flardkoord

Productomschrijving

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 0

  • Hoogstaande en Ongevoelige Sc aan Sc Vezelrang: G.657.A2 wordt Enige wijze 9/125 van de flardkabel OS2-vezel speciaal ontworpen voor snelle Ethernet, Vezelkanaal, Gigabit Ethernet-Snelheden, datacentrum, gebouw, onderwijs, LAN, San, commercieel, 10gbase-l (1310 NM), 10gbase-e (1550 NM), 1000base-LX (1300 NM) en Asynchrone overdrachtsmodus (ATM) toepassingen. Het steunt video, gegevens en stem de diensten.
  • Dit het Flardkoord van de Vezelos2 9/125 FC/FC Vezel is met TIA/EIA 492AAAA en iec60793-2-10 A1b-normen in overeenstemming en voldoet aan RoHS-specificaties.
  • Deze SM-vezel heeft een geel kleurenjasje met een 3.0mm diameter. OS2 de kabels hebben een 0,36 dB/km-vermindering bij 1550 NM - 0,22 dB/km bij 1310 NM
  • Dit werkt FC aan FC Enige flardkoorden van de wijze Duplexos2 vezel bij -40ºC aan +75ºC en heeft een minimuminstallatie buigende straal van 5,0 cm en een minimum buigende straal op lange termijn van 3 cm.
  • De verminderde gevoeligheid van het krommingsverlies tegenover standaard het flardkabels van de telecommunicatievezel: Optimaal voor Flexibele Installaties in binnenkabelstructuren konden zij nu in muren, plafonds, buizen (FTTH) en andere hobbelige oppervlakten worden gebruikt zonder zich het ongerust maken over vezelkrommingen.

 

Eigenschappen:

  • Golflengten: 1310 en 1550
  • Geel Jasje
  • Krommingsstraal: Ongevoelige G.657.A2/B2 (7.5mm)
  • Kabeljasje: 3.0mm pvc
  • Werkende Temperatuur: -4 aan 158F (- 20 tot +70 C)
  • Standaardpitkoord
  • Kern: OS2 krommings Ongevoelige Vezel - 9/125 Microns
  • Vezel-rang: G.657.A2
  • Polariteit: A (Tx) aan B (Rx)
  • Pools: UPC aan UPC
  • De vezel van OS2 9/125 is met itu-657 A2/B2 in overeenstemming
  • Veelvoudige Beschikbare Grootte: (1m, 3m, 5m, 10m, 20m)

 

Specificatie:

Parameter
Eenheid
FC, SC, LC ST, MU, MTRJ,
SM MM. SM MM.
UPC APC UPC UPC UPC
Toevoegingsverlies dB ≤0.2 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥55 ≥65 ≥35 ≥55 ≥35
Herhaalbaarheid dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Duurzaamheid dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Ruilbaarheid dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Samenpersende Sterkte N F>300
Verrichtingslevensduur Tijden n>1000
Verrichtingstemperatuur -40~75
Opslagtemperatuur -45~85
Kabeldiameter cm 0,9, 2,0, 3,0 of gespecificeerd
 

 

Onze voordelen:

 

1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

 

2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.

 

3.Remote technisch support&Full Technisch Document

 

4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)

 

5.English software, Engelse Indicator

 

6.Professional, zeer concurrerende prijs

 

7.Large voorraad, Snelle Levering

 

8.Quality verzekering

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 1

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 2

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 3

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 4

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 5

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 6

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 7

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 8

Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord 9

 

Q1: Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?

A1: Wij zijn fabriek.

Q2: Hoe lang is uw levertijd?

A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.

Q3: Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?

A3: Ja, konden wij de steekproef voor vrije last aanbieden maar betalen niet de kosten van vracht.

Q4: Wat is uw betalingsvoorwaarden?

A4: Payment=1000USD<>, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.

Q5: Kan ik u bezoeken?

A5: Zeker, is onze fabriek in Shenzhen, contacteren China.Pliease ons om een benoeming te doen.

Q6: Kan ik de prijzen bespreken?

A6: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.

Q7: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?

A7: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.

Q8. Kunt u volgens de steekproeven produceren?

A8: Ja, kunnen wij door uw steekproeven of technische tekeningen produceren. Wij kunnen de vormen en de inrichtingen bouwen.

Q9. Wat is uw termijnen van verpakking?

A9: Over het algemeen, pakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartons in. Als u juridisch octrooi hebt geregistreerd, kunnen wij de goederen in uw gemerkte vakjes inpakken na het krijgen van uw autorisatiebrieven.

Q10. Wat is uw termijnen van levering?

A10: FOB- EXW, CIF CFR, DDP.

Q11.How over de Garantie?

A11: Er zijn 12 maanden voor de garantie. Terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken de oorzaak is.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Dubbele SC/UPC G657A1 9/125 SM 150M FTTH-Vezel Optisch Koord kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.