DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel optische Patch kabel

De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk

De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk

    • Aramid SC/UPC FTTH Distribution BOX SM 3m Length Optical Network Construction
    • Aramid SC/UPC FTTH Distribution BOX SM 3m Length Optical Network Construction
    • Aramid SC/UPC FTTH Distribution BOX SM 3m Length Optical Network Construction
  • Aramid SC/UPC FTTH Distribution BOX SM 3m Length Optical Network Construction

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: Ce Ross IS0 9001-2015
    Modelnummer: Sc/upc-3,0-3M

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: $ +0.725+1PCS
    Verpakking Details: 1 zak van PCs Één, het karton van 300 PCs één
    Levertijd: 5
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: dag 10000+1
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Lengte van Kabel: 3M type van vezel: G652D
    Wijze van Vezel: SM Toevoegingsverlies: 0.2 dB
    Retureverlies: 60 dB wenlenth: 850 1310 1550
    Buitenschede: PVC、 VAN LSZH Materiaal: aramid
    Hoog licht:

    duplex fiber patch cord

    ,

    duplex fiber patch cord

    FTTH-van het de Vezel het Optische Flard van de Distributiedoos SC/UPC Koord SM 3m Optische netwerkbouw
     
          Betrouwbare componenten die van Cordare van het vezel de Optische Flard ultra laag toevoegingsverlies en terugkeerverlies kenmerken. Het wordt gebruikt in de verbinding tussen het kader van de optische vezeldistributie en de materiaal (OLT) optische module in de computerzaal, de het kader van de optische vezeldistributie bedrading, de optische wegverbinding van de optische telegrafische boekingsdoos in de stadscentrum FTTH bedrading, de doos van de de optische vezeldistributie van de gebruiker, en de ONU-eindverbinding.
          Het heeft een dikke beschermende laag en voor de verbinding tussen de optische zendontvanger en de einddoos over het algemeen gebruikt. Het wordt gebruikt op sommige gebieden zoals optische vezelcommunicatiesystemen, de netwerken van de optische vezeltoegang, de transmissie van optische vezelgegevens, en locale area networken.
     

    Toepassing:
    a. FTTX-Systemen
    b. PON-Netwerken
    c. CATV-Verbindingen
    d. Optisch Signaaldistributie
    e. Lokale Gebiedsnetwerken (LAN)
    f. Vezelcommunicatiesystemen

     

    Eigenschappen:

     

    1. Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

    2. Goede echangeabilityGoodduurzaamheid

    3. Stabiliteit op hoge temperatuur

    4. CE, ROHS, FCC

     

    Kenmerken:

     

    a. Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    b. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPCAPC

    c. Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)

    d. Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

    e. Kabeldiameter: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    f. Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

    g. Kabeltype: Pvc, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Gepantserde Voltallige vergadering,

     

    De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 0

    Specificaties:

     

    SpecificatieEenheidFC, Sc, LC/Armored-KabelsST, MUMT-RJ, MPOE2000
    Single-modeMulti-modeSingle-modeMulti-modeSingle-modeMulti-modeSingle-mode
    PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPC
    ToevoegingsverliesdB≤2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3
    TerugkeerverliesdB≥550≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75
    GolflengteNM1310,15101310,15101310,15101310,1510
    UitwisselbaarheiddB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
    TrillingdB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
    Werkende temperatuur-40~75-40~75-40~75-40~75
    Opslagtemperatuur-45~85-45~85-45~85-45~85
    Kabeldiametermmφ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9

     
    De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 1De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 2De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 3De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 4De DOOS SM 3m van de Aramidsc/upc FTTH Distributie Bouw van het Lengte de Optische Netwerk 5
     
    Onze bedrijfbeloften:
     
    1. De kwaliteit van onze producten voldoet aan Europese milieunormen en 100% gaat het 3D testen over.
    2. Onze klanten zijn over de hele wereld. De belangrijkste klanten zijn de SINAASAPPEL van Frankrijk, de Telecommunicatie van Rusland, MTC, VIPCOM, Kenia Safaricom, Brazilië TIM, etc….
    3. Wij kunnen OEM.
    4. Wij produceren optische producten en netwerkkabels, die om het even welke productproblemen in het FTTX-systeem verstrekken en kunnen oplossen.
    5. Wij kunnen 10.000 verbindingsdraden per dag en 300.000 per maand produceren.

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten