DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel optische Patch kabel

Het openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LC

Het openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LC

    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
    • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type
  • Outdoor Waterproof  Fiber Optical Patch Cord FTTA Full AXS To LC Duplex Jumper Type

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: IS0-9001
    Modelnummer: KXT-PC-waterdicht-pantser

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10
    Prijs: 37.76
    Verpakking Details: 1 zak van PCs Één, Één kleine doos, het karton van 10pcs één
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 300 PCs 1 dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: FULLAXS maak het koord van het Pantserflard waterdicht Lengte van Kabel: 100m 150m
    type van vezel: 657A2 Wijze van Vezel: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Toevoegingsverlies: 0.2dB kleur: Black
    wenlenth: 1310 1550 850 Prestaties: Waterdicht
    Type connector: Fullaxs

    FULLAXS maak Vezel Optische FTTA Hoogte - kwaliteit FullAXS aan Koord van het de Verbindingsdraadflard van LC het Duplex waterdicht

     

            Het FullAXS-schakelaarsysteem voldoet aan dit vereiste rekening houdend met grote een z-Richting tolerantie terwijl ook het aanbieden van het voordeel van één-hand installatie van schakelaarshell. Met dit nieuwe product die aanbieden, kunnen de gebruikers zendontvangers gemakshalve ook verwijderen en vervangen door een knipsel in het waterdichte schot dat volledig de behoefte elimineert om de volledige verre radiodoos te openen en zijn inhoud bloot te stellen aan gevaarlijke weersomstandigheden. Voor de optische verbinding, omvat het schakelaarsysteem een industrie-standaard duplexlc-interface voor snel het koppelen met alle duplexsfp zendontvangers van LC. De FullAXS-schakelaar kan voor of enige wijze of multimode optische transmissietoepassingen worden ontworpen.

     

    Eigenschap:

    1). Laag Toevoegingsverlies

    2). Hoog terugkeerverlies

    3). Goede Herhaalbaarheid

    4). Goede Uitwisseling

    5). Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

    6). Positieve mechanisch koppelt terug om de exploitant mee te delen wanneer de schakelaar volledig wordt gekoppeld
    7). Geen kabel die tijdens of na installatie ontzetten
    8). Robuust bajonetsluiten voor het gemakkelijke, snelle en veilige koppelen
    9). Een waterdicht, stofdicht en corrosiebestendig ontwerp dat metaalmatrijs gebruikt goot waterdicht schot
    10). Kostenbesparingen door de verwijdering van vezelbeheer in de radioeenheid

     Toepassing:

    1). Communicatie ruimten

    2).FTTH (Vezel aan het Huis)

    3).LAN (Local area network)

    4).FOS (vezel optische sensor)

    5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

    6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

    7). De bereidheid van het defensiegevecht

     

     Het Koordkenmerken van het optische Vezelflard

    1 schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    2 metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    3 kerntype: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

    Multimode (MM.: 50/125um, 62.5/125um, OM3 of OM4)

    4 kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

    5 kabeldiameter: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    6 Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

    7 schedetype: Pvc, LSZH, OFNR, OFNP, Gepantserde Voltallige vergadering,…

     

    Specificatie:

    Type Norm, Meester
    Stijl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
    Vezel Singlemode/Multimode
    50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1
    50/125, 10G (Multimode) OM3
    Kabel Simplex, Duplex
    Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
    Pvc of LSZH
    Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
    Toevoegingsverlies ≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)
    ≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)
    ≤ 0.25dB (voor Multimode)
    Getest door JDS 
    Terugkeerverlies
    (Singlemode)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (typ.65dB)
    Getest door JDS RM3750
    Herhaalbaarheid ±0.1dB
    Werkende temperatuur -400C aan 850C
    Meetkundevereiste
    (Singlemode)
    De Straal van metalen kapendface
    7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
    10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
    Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
    Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
    Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
    Getest door DORC 
    Meetkundevereiste
    (Singlemode)
    De Straal van metalen kapendface
    7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
    10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
    Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
    Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
    Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm
    Getest door DORC 

     

    Optische Kabelkleur

    Het openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LC

     

    Productlijst:

    Laars Schakelaar Vezeltype Kabelaantal Metalen kap Schakelaar
    0.9mm LC 9/125um SM Simplex PC 1M
    2.0mm FC 50/125um MM. Duplex APC 2M
    3.0mm Sc 62.5/125um MM. Multi-vezel UPC 3M4M
      ST OM3 Lint   5M
      MU OM4     .........
      D4       Aangepast
      MTRJ        
      MPO        
      DIN        
               

     

     

     

    Het openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LCHet openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LCHet openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LCHet openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LC

    Het openlucht Waterdichte Koord FTTA Volledige AXS van het Vezel Optische Flard aan Duplexverbindingsdraadtype van LC

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten