DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel optische Patch kabel

Waterdicht Gepantserd Duplexkoord Binnen 5.0mm van het Vezelflard Anti - Rat DX LC FC

Waterdicht Gepantserd Duplexkoord Binnen 5.0mm van het Vezelflard Anti - Rat DX LC FC

    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
    • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC
  • Waterproof Armoured Duplex Fiber Patch Cord Indoor 5.0mm Anti - Rat DX LC FC

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Hunan
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: CE ROSS ISO-9001
    Modelnummer: Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 4.34$
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1 stuk/zak, 20 zakken/zak
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000+PCS+Per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: Gepantserde Vezel Optische Patchcord Modelnummer: Waterdichte optische kabel 9/125 lc-FC DX
    Type van Schakelaar: LC/UPC-FC/UPC Kleur van kabel: Black
    golflengte: 1310 1550 Materiaal: LSZH, PVC.PE
    Type vezel: G652D, G657A Kabeldiameter: 5.0mm

    Het waterdichte Gepantserde Duplex van de het Koord anti-Rat van Vezel Optische Binnen 5,0 Flard Blauwe S.O.S. DX LC FC 20M

       De waterdichte assemblage van de vezel optische kabel is installatie-vriendschappelijk voor vaste of mobiele toepassingen en brengt betrouwbaar gegevens over lange afstanden in de strenge milieuomstandigheden over.

     

    Toepassing:

    Local area network (LAN)

    Datacommunicatienetwerk

    Netwerk van de telecommunicatie het optische transmissie

    Optisch toegangsnetwerk (OAN)

    Actieve apparatenbeëindiging

    De gegevenstransmissie van de vezeloptica

    Testmateriaal en CATV

    Gigabit Ethernet

     

    Eigenschappen:

    1; Leef CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen na;

    2; Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;

    3; Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;

    4; 100% interferometermeting;

     

    Technologiespecificatie:

    Het Punt van de technologiespecificatie Technologieparameter
    Kabeltype GJXFJPK-1~4B6a2
    Strakke bufferkleur Blauw, bruine sinaasappel, groen,
    Strakke bufferdiameter mm 0.85±0.05
    Vezeltype 9/125 (G657A2)
    Sterktelid Aramidgarens
    Jasjedikte mm 0.80±0.10
    De interne kleur van het sub-kabeljasje Wit
    Kleur van de kabel de buitenschede Zwart (PANTONE 136C, ΔE≤4)
    Jasjemateriaal LSZH-Gepantserd S.O.S.
    Interne sub-kabel 0,9 (±0.1)
    Kabeldiameter mm 5.0 (±0.2)
    Kabelgewicht Kg/km 15.0
    Min. buigende straal mm 10D
    Vermindering dB/km ≦ 0.4at 1310nm, ≦ 0,3 bij 1550nm
    Korte spanning N 200
    Korte verbrijzeling N/100mm 1000
    Verrichtingstemperatuur ℃ -40~+70
    Installatietemperatuur ℃ -5~+60
    Vervoer en opslagtemperatuur ℃ -40~+70

     

    Waterdicht Gepantserd Duplexkoord Binnen 5.0mm van het Vezelflard Anti - Rat DX LC FC

    Onze Dienst (KEXINT)
    1.Factor prijs
    2.Fast levering
    3.OEM
     

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten