DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel optische Patch kabel

LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
  • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9001
    Modelnummer: KXT- vlecht-LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Plastic Doos
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1500+PCS+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type connector: LC/UPC Type vezel: enige wijze
    Buffermateriaal: Pvc of LSZH Optische vezeltype: G652D, G657A1 OF G657A2
    Lengte: 1.2m of 1.5m Kleur: 12 kleuren
    inpakken: 12Color per grote polyzak Kabelgrootte: 0.9mm 7,0

    LC/UPC 12 Optisch het Flardkoord G652D G657A1 G657A2 1.5m Vlecht LSZH van de Kleurenvezel

     

     

    1 beschrijving

    Koord en vlecht van het vezel kunnen de het optische flard aan verschillende types van schakelaars zoals ST, FC, Sc, LC of MU verbinden. Met de ceramische metalen kap van uitstekende kwaliteit, heeft het goede overeenstemming en laag Toevoegingsverlies. En het wordt wijd gebruikt in de Telecommunicatienetwerken, Gegevenstransmissie, Testmateriaal en LAN van CATV enz.

     

     

    2 eigenschap

    Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

    Goede ruilbaarheid

    Goede Duurzaamheid

    Stabiliteit op hoge temperatuur.

    Het superieure Kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen

    Norm: CEI-Rang B

     

    3 specificaties

    Punten                 Enige wijze Multimode
    PC    UPC      APC 62.5/125 50/125 50/125 10G
    Toevoegingsverlies <0> <0>
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    Duurzaamheid <0> 500 matings
    Werkende Temperatuur -40 tot +75 -40 tot +75
    De Grootte van het metalen kapgat 125.0+1/-0um, Conentricity: ≤1um 125um, Conectricity: 1≤3um
    125.3+1/-0um, Conentricity: ≤1um 127um, Conectricity: 1≤3um
    125.5+1/-0um, Conentricity: ≤1um

    128um, Conectricity: 1≤3um

     

     

    LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

          G652D en G657A2-de specificaties verwijzen naar de glas en kabelbouw van optische vezel en zijn over het algemeen de vezels van keus in de lood van het optische vezelflard voor singlemode systemen.

        1.G652D de het Gebiedsdiameter van de vezelwijze is 10.4µm @1550nm.

        2.G652D de vezels verstrekken marginaal lagere verliestransmissie, die beter is in het vergemakkelijken van communicatieverbindingen over lange afstand (tot en groter dan 100km).

         3.Shortcoming, G652D-vezels krommingsweerstand hebben beperkt.

    G657A2 de vezels worden gebruikt in geavanceerde het netwerkinstallatie van de toegangskabel, waar de hogere krommingsweerstand voor kleinere kabel vereist wordt die kuilen verbinden en ook voor kabel en hardwareminiaturisatie toestaat.

        1.G657A2 de vezels zijn volledig - compatibel systeem met G652D-vezels. De G657A2-het Gebiedsdiameter van de vezelwijze is 9.8µ m@1550nm. De lasverliezen zijn lichtjes hoger wanneer samen het verbinden van de twee verschillende vezels.

        2.G657A2 de vezel heeft grotere weerstand tegen het buigen van (macrobend) verliezen (zie hieronder figuur), en het vergemakkelijken van de technieken van de lage kostenplaatsing.

    LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

    LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

           Cijfer: Relevante Buigende stralen voor de vezels van G652 en G657-. Vezel Buigende Stralen versus Verminderingsverhoging bij 1310nm.

          Daarom verstrekt de optische vezel van G657A2 in flardkoorden, een betere krommingsstraal en een flexibiliteit, die voor beter kabelbeheer en het verpletteren op verstopte gebieden kunnen toestaan. De betere krommingsstraal, kan ook voor verhoogde dichtheid in hoogte toestaan - dichtheid herstellend gebieden. G657A2 de optische vezel wordt zeer populair in van de Gegevenscentrum en Onderneming netwerkplaatsingen.

     

     

    LC/UPC 12 van het het Flardkoord van Kernkleuren SM van het de Vezelflard de Kabels G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten