DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

Multimode 1×2-Vezel Optische PLC Splitser 50/125 0,9 Hytrel Oranje 850nm

Multimode 1×2-Vezel Optische PLC Splitser 50/125 0,9 Hytrel Oranje 850nm

    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
    • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm
  • Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9000
    Modelnummer: PLC-1*2-MM

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Plastic blaardoos /carton
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 2000+PCS+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Buismateriaal: Hytrel Functies: Multiwijze
    Type: 50/50 Typeschakelaar: SC VAN SC FC LC
    De Waaier van de Opertingsgolflengte: 850 NM Type vezel: G657A1
    Kleur van kabel: Oranje IL (dB): 4.0dB

    1×2 MM.vezel Optische PLC Splitser Oranje 850 NM FBT 1*2 Multiwijze van 0,9 50/125 0,9 Hytrel
         PLC 1×N kiest van de de Splitserssc/upc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied-verpakkingsmanier uit. dan gezet in een carton.KEXINT verstrekt divers van 1×N en 2×N-PLC splitsers, zij allen met superieure optische prestaties, hoge stabiliteit en hoge betrouwbaarheid zijn om aan diverse toepassingsvereisten te voldoen. PLC 1×8 kiest van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied-verpakkingsmanier uit. dan gezet in een karton. De naakte PLC splitser zet PLC splitsersspaander en input, de serie van de output optische vezel in een vierkante metaalbuis, uit met de diameter van 0.9mm of 250um de naakte vezel, vezel kan worden gelast, kan diverse types van optische vezelschakelaar ook verwerken.
     
    Eigenschappen:

    Laag Toevoegingsverlies

    Het lage Compacte Ontwerp van PDL
    Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit

    Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
    Brede Werkende Temperatuur: Van -40℃ aan 85℃
    Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

     
    Toepassing:
                       1.Fiber aan het Huis (FTTH)
                       2. Passieve optische netwerken (PON)
                       3. Locale area networken (LAN)
                       4.Cable televisie (CATV)

     
    Prestatiesindex

    Parameter SPECIFICATIE Eenheid
    Golflengte 850/1300±15 NM
    Koppelingsverhouding 50/50  
    Toevoegingsverlies (Geen Schakelaar) ≤ 4,0 dB
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (PDL) ≤ 0,3 dB
    Terugkeerverlies (Geen Schakelaar) ≥ 45 dB
    Gerichtheid ≥50 dB
    Opslagtemperatuur -40~85℃
    Vezeltype Naakte geen vezel MMC 50/125 OM1~OM3 (verbind)  
    Vezellengte ≥1.1 m
    Pakketdimensie

    Ф90*20*10

     

    mm
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Multimode 1×2-Vezel Optische PLC Splitser 50/125 0,9 Hytrel Oranje 850nm
     
    Ons voordeel:
                              1: Wij zijn een fabriek met meer dan 200 werknemers en korte levertijden.
                              2: Het product heeft het strikte testen overgegaan en de kwaliteit is gewaarborgd.
                              3: De de invoerspaanders van Zuid-Korea, het werk is stabieler;
                              
    Multimode 1×2-Vezel Optische PLC Splitser 50/125 0,9 Hytrel Oranje 850nm
     
     
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten