DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

SM Sc-APC Vezel Optische PLC Splitser, Verlies van de de Splitsers7.2db Toevoeging van 1x2 het Optische

SM Sc-APC Vezel Optische PLC Splitser, Verlies van de de Splitsers7.2db Toevoeging van 1x2 het Optische

    • SM SC APC Fiber Optic PLC Splitter , 1x2 Optical Splitter 7.2db Insertion Loss
    • SM SC APC Fiber Optic PLC Splitter , 1x2 Optical Splitter 7.2db Insertion Loss
    • SM SC APC Fiber Optic PLC Splitter , 1x2 Optical Splitter 7.2db Insertion Loss
    • SM SC APC Fiber Optic PLC Splitter , 1x2 Optical Splitter 7.2db Insertion Loss
  • SM SC APC Fiber Optic PLC Splitter , 1x2 Optical Splitter 7.2db Insertion Loss

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9000
    Modelnummer: PLC-1*2-SC/APC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Plastic blaardoos /carton
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 2000+PCS+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Maat: 60*7*4 Kabelkleur: Veelkleurig
    Type van Schakelaar: SC/APC Toepassing: LAN VAN FTTH CATV
    Typisch van PDL: 0.15dB Toevoegingsverlies: 7.2db
    verlies terug: 55/50db Type vezel: G657A1

    Gpon Epon 0.9mm Mini Optische PLC van de Modulevezel Splitser 1*2 0,9 de Miniatuur Optische splitser G657A1 Hytrel van SC/APC 1×2

     

    Productomschrijving

     

    PLC van de optische Vezel1*4 is de Minibuis Splitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen van Hoofdkantoor (CO) aan veelvoudige gebouwplaatsen te verdelen wordt vervaardigd.

    De MINItypeplc splitser heeft sterkere vezelbescherming dan naakte vezelsplitser, die een miniaturisatieresultaat van cassettesplitser is. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor diverse verbinding en distributiedozen of netwerkkabinetten.

     

    Eigenschappen 

     

    ·  Laag toevoegingsverlies

    ·  Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies

    ·  Uitstekende Milieustabiliteit

    ·  Uitstekende Mechanische Stabiliteit

    ·  Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

    ·  Facultatieve schakelaarsbeëindiging op verzoek

    ·  Beschikbaar in de vezel van 250um & 900um-, 2mm of 3mm

     

    Specificaties 

     

     

    Parameters 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
    Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
    Vezeltype SMF-28e of gespecificeerde klant
    Toevoegingsverlies (dB) (S/P-Rang) 4.0/3.8 7.3/7.0 10.5/10.2 13.7/13.5 16.9/16.5 21.0/20.5
    Verliesuniformiteit (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
    Terugkeerverlies (dB) (S/P-Rang) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
    Gerichtheid (dB) 55 55 55 55 55 55
    Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Temperatuurstabiliteit (- 40~85 °C) (dB) 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
    Werkende Temperatuur (°C) -40~85
    Opslagtemperatuur (°C) -40~85
    Verpakkingsdimensie (mm) (L×W×H) 40×4×4 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×7×4 60×12×4Notes: 1.Specified zonder schakelaars. 2.Add een extra 0.2dB-verlies per schakelaar

     

    SM Sc-APC Vezel Optische PLC Splitser, Verlies van de de Splitsers7.2db Toevoeging van 1x2 het Optische

     

    FAQ

     

    Q1: Hoe kan ik uw catalogus en prijslijst krijgen?

    A1: Gelieve te laten ons uw e-mail kennen of ons direct contacteren van website voor onze catalogus en prijslijst;

    Q2: Kan ik de prijzen bespreken?

    A2: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.

    Q3: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?

    A3: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.

    Q4: Kan ik u bezoeken?

    A4: Zeker, is onze fabriek in Zhuhai, contacteren China.Please ons om een benoeming te doen.

    Q5: Wat als er kwaliteitsprobleem is wanneer wij de goederen krijgen?

    A5: Als er quanlityprobleem wanneer u V.N.-pakket is de goederen, u beelden voor onze verwijzing kunnen nemen, zal onze QC afdeling het probleem controleren en zal beste oplossingen aan u geven, verder zullen wij ook actie voeren om de kwaliteit voortaan te verbeteren.

     
                             
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten