• Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
  • Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
  • Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
  • Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
  • Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
  • Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH
Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: KEXINT
Certificering: CE Iso-9001 Ross UL
Modelnummer: 144 kernen SC/APC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10+pcs
Prijs: $+174.21+pcs
Levertijd: 8
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000+pcs+Day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Modelnummer: 3c-odf-HD144 Type: Rekken & Bijlage
Nr van Vezel: 144 Gebruik: FTTX
Adapter: FC, SC, LC, ST Vezeltype: enige vezel, bundel & lintvezelkabels
Zet type op: Opgezet rek Toepassing: Binnen
Kleur: wit, zwart, grijs de capaciteit past aan: 12, 24, 48, 72, 96.144
Hoog licht:

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van ODF

,

144cores het Comité van de optische Vezeldistributie

,

Het Comité van het de Vezelflard van SC/APC FTTH

Productomschrijving

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 0

Basisinstructies:

1. Het werk temperatuur: -5℃+40℃ relatieve vochtigheid: ≤90% (+30℃)

2. Luchtdruk: 70Kpa-106Kpa opslag en vervoerstemperatuur: -40℃+70

3. Optoelectronic prestaties: toevoegingsverlies ≤ 0.2Db; extra verlies ≤ 0.2B; terugkeerverlies 45dB; extra verlies ≤ 5dB; toevoeging en verwijderingsduurzaamheid life> 1000 keer

4. Elektroprestaties: isolatieweerstand ≥1000MΩ500V (gelijkstroom)
5. Diëlektrische sterkte: kan 3000V (gelijkstroom)/1min weerstaan zonder analyse/het een boog vormen
Toepasselijkheidsindex:
1. Nominale het werk golflengte 850nm1310nm1550nm;
2. De optische vezel en de kabel voldoen aan de specificaties van GB/T11819 en GB/T7424-;
3. De optische vezelschakelaar voldoet aan GB12507 en verwante normen.
Eigenschappen:
1. Het heeft een sterke van de optische kabel het bevestigen en bescherming functie, die kan ervoor zorgen dat de optische kabel en de vezel niet beschadigd, en een betrouwbaar aan de grond zettend apparaat zijn.
2. Er zijn geavanceerde optische vezel het ontwerpapparaten van het bedradingsbeheer om de gemakkelijke installatie, de bouw en het onderhoud van optische vezellijnen en kernen te verzekeren.
3. Er is een duidelijke identificatie van de lijnopeenvolging, die voor overdracht, verbindingsdraad en test geschikt is.
Eigenschappen:
1. Vorm eenheid van de het lassenintegratie van ons bedrijf de balans, en facultatieve overdracht bedradingseenheid en gecentraliseerde lassende eenheid
2. Het paneel kan eenvoudig worden aangepast om de kabelingang op en neer te bereiken; betrouwbaar ingangsapparaat en het apparaat van de kernbescherming.
3. Grote configuratiecapaciteit en sterke bedradingsruimte.
4. Keur een gesloten kabinet goed, open de deurvoorzijde en het achtergedeelte.

Werkende temperatuur -5°C +40°C
Relatieve vochtigheid ≤90% (wanneer de temperatuur onder 30°C is)
Atmosfeerdruk 70Kpa – 106Kpa
Opslagtemperatuur -40°C - +70°C
Toevoegingsverlies ≤0.20dB
Terugkeerverlies PC≥45dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Duurzaamheid >1000times
Het isoleren weerstand ≥1000 MΩ 500V
Voltage-weerstand sterkte Onder het effect van 3000V, 1min, niet-punctuur, en geen boog-over-
Golflengte 850nm, 1310nm, 1550nm

 

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 1

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 2

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 3

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 4

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 5

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 6

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 7

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 8

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 9

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 10

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 11

Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH 12

Q1: Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A1: Wij zijn fabriek.
Q2: Hoe lang is uw levertijd?
A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.
Q3: Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A3: Ja, konden wij de steekproef voor vrije last aanbieden maar betalen niet de kosten van vracht.
Q4: Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A4: Payment=1000USD<>, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Q5: Kan ik u bezoeken?
A5: Zeker, is onze fabriek in Shenzhen, contacteren China.Pliease ons om een benoeming te doen.
Q6: Kan ik de prijzen bespreken?
A6: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.
Q7: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?
A7: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.
Q8. Kunt u volgens de steekproeven produceren?
A8: Ja, kunnen wij door uw steekproeven of technische tekeningen produceren. Wij kunnen de vormen en de inrichtingen bouwen.
Q9. Wat is uw termijnen van verpakking?
A9: Over het algemeen, pakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartons in. Als u juridisch octrooi hebt geregistreerd, kunnen wij de goederen in uw gemerkte vakjes inpakken na het krijgen van uw autorisatiebrieven.
Q10. Wat is uw termijnen van levering?
A10: FOB- EXW, CIF CFR, DDU, DDP.
Q11.How over de Garantie?
A11: Er zijn 12 maanden voor de garantie. Terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken de oorzaak is.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Het Comité van de de Optische Vezeldistributie van SC/APC 144cores ODF FTTH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.