• De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC
  • De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC
  • De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC
  • De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC
De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: KEXINT

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100+pcs
Prijs: $+5.24+pcs
Levertijd: 8
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000+pcs+Day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Spring
Kleur: Wit Waterdichte rang: IP65
Adapter: SC/LC Materiaal: ABS+PC
Opzettende Methode: muursteun Haven: 2 of 4
Afmeting: 208x153x52mm Toepassing: binnen/openlucht
Hoog licht:

2core Doos van de vezel de Optische Distributie

,

FTTH-Doos van de Vezel de optische Distributie

,

SC/LC waterdichte Optische Doos

Productomschrijving

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC

Hoge FTTH - de kwaliteit maakt Optische de Distributiedoos waterdicht van de 2 Havenvezel

Beschrijving

SP-ftb-2F is een nieuw generatieproduct voor vezel aan het huis (FTTH). De doos is licht en compact; het is vooral voor het verbinden en bescherming voor vezelkabel van FTTH.

 

Eigenschap

  • Muursteun;
  • Beschermingsrang: IP65;
  • Ontwerp voor de installatie en de toepassing de adapter van van LC (Deplex) /SC;
  • Ontwerp voor openluchtkabel of binnendalingskabel;
  • Afmeting: 208×153×52 (mm);
  • Maximum 4 kernen van LC (dubbele kern)/2 kernen van Sc;

Werkplaats

  • Het telecommunicatienetwerk, metropolitan area network, optische vezelcommunicatiesysteem.

  • Optisch het testen materiaal/instrument.

  • De optische vezel van CATV, optische vezelsensor.

  • Netwerk van de optische vezel het breedbandtoegang, de optische vezel van FTTH.

  • Het kader, het frametype en muur het type van optische vezeldistributie de eenheid van de optische vezeldistributie.

Prestatiesindex

Punt Technische gegevens
Toepassing 3.0*2.0mm dalingskabel of binnenkabel
Vezeldiameter G652D of G657A
Strakke Bekledingsdiameter 250um & 900um
Wijze van toepassing Enige wijze & Multimode
Treksterkte >50N
Eindgebruiktemperatuur -40~85 graad
Adapter Sc-Simplex of LC-Duplex
Toevoegingsverlies minder dan 0.2dB (1310nm & 1550nm)
Output 1

 

Onze voordelen:

 

1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

 

2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.

 

3.Remote technisch support&Full Technisch Document

 

4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)

 

5.English software, Engelse Indicator

 

6.Professional, zeer concurrerende prijs

 

7.Large voorraad, Snelle Levering

 

8.Quality verzekering

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 0

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 1

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 2

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 3

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 4

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 5

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 6

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 7

De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC 8

Q1: Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A1: Wij zijn fabriek.
Q2: Hoe lang is uw levertijd?
A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.
Q3: Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A3: Ja, konden wij de steekproef voor vrije last aanbieden maar betalen niet de kosten van vracht.
Q4: Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A4: Payment=1000USD<>, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Q5: Kan ik u bezoeken?
A5: Zeker, is onze fabriek in Shenzhen, contacteren China.Pliease ons om een benoeming te doen.
Q6: Kan ik de prijzen bespreken?
A6: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.
Q7: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?
A7: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.
Q8. Kunt u volgens de steekproeven produceren?
A8: Ja, kunnen wij door uw steekproeven of technische tekeningen produceren. Wij kunnen de vormen en de inrichtingen bouwen.
Q9. Wat is uw termijnen van verpakking?
A9: Over het algemeen, pakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartons in. Als u juridisch octrooi hebt geregistreerd, kunnen wij de goederen in uw gemerkte vakjes inpakken na het krijgen van uw autorisatiebrieven.
Q10. Wat is uw termijnen van levering?
A10: FOB- EXW, CIF CFR, DDP.
Q11.How over de Garantie?
A11: Er zijn 12 maanden voor de garantie. Terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken de oorzaak is.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De waterdichte van de de Vezel Optische Distributie van FTTH 2core Doos SC/LC kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.