• De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind
  • De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind
  • De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind
  • De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind
De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: KEXINT
Certificering: CE Iso-9001 Ross UL
Modelnummer: APC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100
Prijs: $+0.14+pcs
Betalingscondities: D/A, D/P, T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000+pcs+Day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kleur: Groen Returenverlies: 60Db
Materiaal: plastic +ceramics Schakelaartype: SC/APC
Toevoegingsverlies: :">< 0=""> Type: enige wijze
Koker: ceramisch
Hoog licht:

FTTH-Adapter van het Vezel de Optische Blind

,

0.2db Adapter van het vezel de Optische Blind

,

Sc-APC Vezel Optische Koppeling

Productomschrijving

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind

Korte Inleiding:

 

Vanaf klantenvereiste, optische de vezel optische adapter van leverings simplex en duplexsc met transparante stofkappen, is de optische adapter van Sc van flenstype, zijn de enige wijzeadapters met zirconiumdioxydekoker. voert verbinding van Sc-vezel optische schakelaars in uit de vezel optische lijnen. Het veroorzaakt slechts wat verlies voor het uitvoeren van optische vlotte weg. De optische adapter van Sc maakt eind twee precisie het dokken onder ogen zien, die kan lichte energie van zender optische die vezel maken aan ontvangers optische vezel efficiënt wordt gekoppeld en effect tot een minimum wegens interventie optische verbinding van systeem zal verminderen. Wij kunnen SM, MM., OM4-de Adapter van Sc, ook Simplex, duplexadapters doen. De adapter van metaalsc en de blindadapter zijn heet verkopen in de markt.

 

Technische informatie:

 


Schakelaartype
LC, FC, Sc, MU, ST, MTRJ, Hybride
Vezeltype Singlemode Multimode
Toevoegingsverlies ≤0.2dB
Terugkeerverlies PC≥45dB; UPC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
Duurzaamheid ≤0.2dB, na 1000times
Verrichtingstemperatuur -40℃~+75℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 

 

Kenmerken:

 

Telcordia, ANSI, de standaardnaleving van TIA/EIA

Hoge precisiegroepering

Goede duurzaamheid en ruilbaarheid

Divers Beschikbaar Schakelaartype

Stabiliteit op hoge temperatuur

Laag Toevoegingsverlies en terugkeerverlies

 

 

Toepassing:

 

Optische Vezelmededelingen, Video, LAN, CATV-Systemen

Optische Netwerkapparatuur, optisch Testmateriaal

Modulevlechten, Multimedia, Gebouw

De actieve installaties van de apparatenbeëindiging

Wanneer de orde van de klantenplaats, gelieve te laten ons u vereist SC/UPC of SC/APC, Simplex of Duplex, Singlemode, Multumode, OM3 of OM4 het weten? Gewoonlijk is Singlemode adapterkleur blauw, is Multimode adapterkleur beige, OM3-is de Adapterkleur Aqua, OM4-is de Adapterkleur Roze.

 

Onze voordelen:

 

1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

 

2.OEM&ODM: Wij kunnen u helpen om uw embleem en firmanaam te ontwerpen of te zetten in producten.

 

3.Remote technisch support&Full Technisch Document

 

4.Warranty: 1 jaargarantie (terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken. de oorzaak is)

 

5.English software, Engelse Indicator

 

6.Professional, zeer concurrerende prijs

 

7.Large voorraad, Snelle Levering

 

8.Quality verzekering

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 0

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 1

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 2

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 3

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 4

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 5

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 6

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 7

De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind 8

Q1: Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A1: Wij zijn fabriek.
Q2: Hoe lang is uw levertijd?
A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.
Q3: Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A3: Ja, konden wij de steekproef voor vrije last aanbieden maar betalen niet de kosten van vracht.
Q4: Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A4: Payment=1000USD<>, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Q5: Kan ik u bezoeken?
A5: Zeker, is onze fabriek in Shenzhen, contacteren China.Pliease ons om een benoeming te doen.
Q6: Kan ik de prijzen bespreken?
A6: Ja, kunnen wij kortingen voor veelvoudige containerlading van gemengde goederen overwegen.
Q7: Hoeveel de verschepende lasten zullen zijn?
A7: Het hangt van de grootte van uw verzending en de methode om te verschepen af. Wij zullen de last aan u aanbieden zoals u vroeg.
Q8. Kunt u volgens de steekproeven produceren?
A8: Ja, kunnen wij door uw steekproeven of technische tekeningen produceren. Wij kunnen de vormen en de inrichtingen bouwen.
Q9. Wat is uw termijnen van verpakking?
A9: Over het algemeen, pakken wij onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartons in. Als u juridisch octrooi hebt geregistreerd, kunnen wij de goederen in uw gemerkte vakjes inpakken na het krijgen van uw autorisatiebrieven.
Q10. Wat is uw termijnen van levering?
A10: FOB- EXW, CIF CFR, DDP.
Q11.How over de Garantie?
A11: Er zijn 12 maanden voor de garantie. Terwijl de garantie niet van die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken de oorzaak is.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De groene Sc-APC 0.2db FTTH Adapter van het Vezel Optische Blind kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.