• Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core
  • Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core
Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core

Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: KEXINT
Certificering: ISO-9001 2015
Modelnummer: Gjkxt-8 kern

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 2km
Prijs: $+0.382+m
Verpakking Details: 430*430*37mm
Levertijd: 8
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 60+KM+24H
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

buitenjasje: LSZH of pvc Vezeltelling: 8
Jasjecolo: Zwart/Wit/Oranje/Blauw Vezeltype: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4
Vezelmerk: YOFC, CORNING, FUJIKURA Versterkende materialen: Kevlar
Oem: ja Vezel: G657A2
Hoog licht:

8core gepantserde Vezel Optische Kabel

,

G657A2 gepantserde Vezel Optische Kabel

,

400N gepantserde Optische Vezelkabel

Productomschrijving

Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core

8 Optische de KabelComputerzaal 0,6 Buiss.o.s. Binneng657a2 van de kern Binnen Gepantserde Vezel

 

De structuur van de kabel is gezette Φ600μm strakke die buffervezels met aramidgaren, dan met een laag van de binnenschede van pvc of van LSZH wordt behandeld, dan verpakt een laag vlakke roestvrij staaldraden en voegt een laag van geweven roestvrij staaldraad, definitief in vezel optische kabel met toe de schede van pvc of van LSZH of van OFNROR of PE.

 

Beschrijving:

      Specifiek voor gebied bedrading en ingewikkeldheid van milieu, ontworpen voor herhaalde intrekbare voorwaardentoepassing, lichtgewicht, anti-spanning, compressie en sterk; zachtheid; gemakkelijk te buigen; schuring, vlam - vertrager, kostuum voor wijd waaiertemperatuur. Communicatiesystemen voor militaire gebied bedrading of herhaalde snelle intrekbaar; radar, luchtvaart en schip bedrading; olieveld, mijn, haven, uitzending levend op televisie, communicatielijnreparatie, en andere ruwe voorwaarden van de gelegenheid

 

Eigenschappen:

      a. De telegraferende compacte alle-diëlektrische structuur, de binnenkoker is 0.9mm vezel, heeft de kabel een hoogte - sterkte - gewichtsverhouding, die voor snel bedrading toestaan;

      b. Secundaire deklaag met hoge weerstand van de vezel de samengestelde structuur biedt de beste prestaties en de minimumtemperatuur van de extra verminderingskabels in aan ruwe voorwaarden om de betrouwbaarheid en de levensduur te verzekeren;

      c. Het grote gebied van aramid versterkte vezel optische kabel om een hoge mechanische sterkte te verstrekken;

      d. Een speciaal type centraal versterkend element met hoge weerstand, flexibel, om vezelsterkte en buigende eigenschappen te verzekeren;

      e. De kleine strakke hoogte SZ liep spiraalvormige verdraaide vezels vast en aramid vezels heeft enig gecombineerd om de optische kabel van de gebiedsvezel te verzekeren grotere trekspanningscapaciteit;

      f. Milieuvriendelijk, leef RoHS na.

 

Toepassingen:

      1.Military mededelingen;

      2.Coal, olie, aardgas, enz.

      3.Geological exploratiemededelingen;

      4.Broadcast televisie;

      5.Emergency heropende optische vezelmededeling.

 

Technische parameter:

Punt Singlemode Multimode
Buitendiameter 4.5mm 4.5mm
Standaardkleur blauw blauw
Kabelgewicht 30kg/km ong.
Werkende temperatuur -40℃~+80℃
Opslagtemperatuur -40℃~+80℃
Treksterkte Op korte termijn 400N
Op lange termijn 800N
Compressie bestand sterkte ≥3000N/100MM
Algemene vermindering 1310nm ≤0.3dB/km 850nm ≤3.0dB/km
1550nm ≤0.2dB/km 1300nm ≤1.0dB/km
Minimale Buigende straal ≥30D ≥30D

 

Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core 0

 

Verpakking:

    een Nominale het verschepen lengte van de kabel zal 1~3 km zijn. Andere lengte is ook beschikbaar indien nodig door koper.

 

    Elke lengte van de kabel op afzonderlijke sterke houten gekronkeld zal zijn.

 

    Beide einden van de kabel met een geschikte hitte zullen worden verzegeld - inkrimpbaar GLB om de ingang te verhinderen van vochtigheid tijdens vervoer en opslag.

 

    het kabeleind veilig aan de trommel zal vastgemaakt worden om de kabel te verhinderen komst los tijdens doorgang of los te worden tijdens het plaatsen van verrichtingen.

 

    e de Omtreklatten zullen tussen de buitenranden van de flens worden beveiligd om de kabel tegen schade tijdens verzending te beschermen en opslag.

 

   F voor testdoeleinden, het binneneind van de kabel zal in een groef in de trommelflens worden in een nis gezet. Een minimumlengte van één meter van kabel op het binneneind zal toegankelijk zijn.

 

    g de kabel op trommels zal die worden verscheept worden ontworpen om schade aan de kabel tijdens verzending en installatie te verhinderen

 

    h de minimumvatdiameter van de trommel 30 keer aan de algemene kabeldiameter zal zijn.

 

Het ontwerp van de productstructuur:

 

     structuur van de 8 kern de gepantserde optische kabel: 0.5mm pvc strak-ingepakte optische fiber*8+stainless staalhose+aramid yarn+PVC schede

     De grootte van de roestvrij staalpijp: buitendiameter: 2.7~2.8mm muurdikte: 0.7mm binnendiameter: 2.0~2.1mm hiaat: 0.25~0.35mm

Het materiaal van de roestvrij staalpijp: SUS204

     Optische vezel: single-mode G652D/G657A, multi-mode 62.5/125, 50/125 (10G OM3/OM4)

Diameter: 0.5~0.55mm

     Aramid: ingevoerde 1000DEN; hoeveelheid: 8 aandelen

    Plastic schede: flame-retardant pvc, LSZH (lage rook en halogeen-vrij), hoge schuring-bestand flame-retardant halogeen/niet-vlam-vertragerstpu schede (thermoplastisch polyurethaan) voor binnen en openluchtgebruik, hoge flame-retardant schede materiële OFNP, openluchtgebruiks waterdichte en slijtvaste zwarte PE Buitendiameter van schede: 4.5±0.2mm; Schededikte: 0.60.8mm; Standaardkleuren: SM is blauw; MM. is grijs. De kleur kan ook volgens klantenvereisten worden aangepast.

 

Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core 1

Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core 2

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Gepantserde de Vezel Optische Kabel 0,6 Buiss.o.s. 400N van G657A2 8core kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.