DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel SFP-module

10m 100M 1000M Multimode Vezelmodule 1 Havenmedia de Reekssc RJ45 van de Convertorschakelaar

10m 100M 1000M Multimode Vezelmodule 1 Havenmedia de Reekssc RJ45 van de Convertorschakelaar

    • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45
    • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45
  • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO900-2008
    Modelnummer: Kxt-sm-10/100/1000mc-1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: 11.85$/pcs
    Verpakking Details: 27cm x 22cm x 2cm
    Levertijd: 15 het werkdag
    Betalingscondities: T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 500 + paren + van 7 dagen
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Transmissiesnelheid: 10/100/1000Mbps golflengte: 1310nm/1550nm
    Connector: SC FC ST Afstand: 20KM
    Type vezel: SM MM. Haventype: SC/ST/FC en RJ45
    Productcertificatie: CCC, Ce, Ce, FCC, FCC, RoHS, RoHS machtsoutput: Gelijkstroom 5V 1A
    Hoog licht:

    electrical sfp module

    ,

    fiber optic ethernet transceiver

    10m 100M 1000M Vezel Optisch 1Port Media de Modulemedia van Convertor Online SFP Sc RJ45 van de Schakelaarreeks
     
           De Ethernet-media convertors worden ontworpen om 10/100/1000 Mbps-gegeven over enige wijze optische vezel over te brengen en te ontvangen. De elektrointerface zal aan het 10 Mbps, of 100 tarief van /1000Mbps Ethernet zonder enige aanpassingen auto-onderhandelen. De optische interface werkt aan een tarief van 1000Mbps Ethernet. De LEIDENE indicatoren worden verschaft voor snel het nagaan van materiaal werkende status. Het verstrekt u de schakelaars van Sc, van FC of ST voor uw vezel optische kabels en RJ45 voor verdraaide de kabelverbinding van paarutp. De maximumuitbreiding is tot 120km over vezel. 

    Eigenschappen:

     

    1. Gebruiksklare, hoge prestaties, Lage machtsconsumptie
    2. Het kaart-type of zelfstandig, is in de gecentraliseerde chassis van het beheers2u aluminium van toepassing
    3. Het geheime voorgeheugen is 512KB, MAC-is de adreslijst 4KB
    4. Leeft IEEE802.3 (10base-t) en IEEE802.3u (100BASE-TX/FX) na, Volgzame IEEE802.3z/AB
    1000Base-t, 1000Base-SX/LX-normen.
    5. De elektrohaven steunt auto-Onderhandeling voor 10 Mbps of 100 Mbps, hoogtepunt - duplex of de helft - duplexgegevens.
    6. Automatische oversteekplaats mdi/mdi-x
    7. Afstanden tot: 20 km kiezen Wijze uit
    8. De optische schakelaars van Sc.
    9. Aangedreven gelijkstroom

    10. In overeenstemming met veiligheidscode van FCC, Ce en RoHS.

     

    Technische Beschrijving

     

    Productnaam 10/100/1000M Enige Vezel, Enige Wijze, Vezelmedia Convertor
    Normen

    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, de Datatransportbesturing van IEEE 802.3x,

    DTE van IEEE 802.1af Macht via MDI

    Golflengte Enige Wijze: 1310nm, 1550nm
    Haven Één RJ45-haven, Één Vezel (Sc)
    Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100) 100base-TX: Cat5 of meer UTP (meter ≤100)
    Voorwaartse Wijze Opslag en voorwaarts
    LEIDENE Indicator

    PWR: Groen Verlicht om op eenheid te wijzen opereert onder normale bedrijfsvoering
    TX: Verlicht groen wijst op het ontvangen van verbindingsimpulsen van volgzaam

    koperapparaat en flitsen wanneer/ontvangen gegevens die worden verzonden
    FX: Verlicht groen wijst op het ontvangen van verbindingsimpulsen van volgzaam

    vezel deviceand flitsen wanneer/ontvangen gegevens die worden verzonden
    1000M: Verlicht groen wanneer gegevenspakketten

    worden overgebracht bij 1000 Mbps

    Voeding DC5V1A
    Milieu-eisen Werkende Temperatuur: 0°C~+70°C
    Opslagtemperatuur: -45°C~+95°C
    Relatieve Vochtigheid: (non-condensing) 0~95%
    Transmissieafstand Vezel: Enige Wijze, 20km; UTP: Cat.5/6, 100m
    Diemension 11cm*7cm*2.5cm

     

     

    Toepassing:

    1.  Breid uw Ethernet-verbinding tot 0~25km uit weg gebruikend vezeloptica
    2.  Creeert economische ethernet-Vezel/een koper-vezel verbinding voor het verbinden van verre sub-networks met grotere vezel optische netwerken/backbones
    3.  Zet Ethernet in vezel, vezel aan koper/Ethernet om, verzekerend optimale netwerkscalability voor het verbinden van twee of meer Ethernet-netwerkknopen (b.v. verbindend twee gebouwen op dezelfde campus)
    4. Ontworpen om hoge snelheidsbandbreedte voor het eisen van de groepen van het grote schaalwerk te verstrekken die uitbreiding van Gigabit Ethernet-Netwerk vereisen

     

    10/100/1000M de Convertor van Reeksgigabit

    De 10/100/1000M Reeks 10/100/1000base-TX aan 1000BASE-SX/LX

    de convertor wordt hoofdzakelijk ontworpen voor het grotere en hogere bandbreedte eisen

    werkgroepen die uitbreiding van het Ethernet-netwerk vereisen.

    10/100/1000M eigenschappen Vier RJ45-hefboom en optisch Sc of SFP-een vezel

    schakelaar, die het netwerk 10/100/1000base-TX verbinden met

    1000BASE-SX/LX (optische vezel) netwerk. Bij hoogtepunt - duplexwijze, de convertor

    kan afstand tot 550 meters voor Multi-mode vezel en tot 80 uitbreiden

    kilometers voor Single-mode vezel. Het is volledig volgzaam met IEEE 802.3z &

    802.3ab normen. De installatie & verrichtingsprocedures van

    10/100/1000M de Reeksen zijn eenvoudig & ongecompliceerd. De gebruiker kan controleren

    verrichtingsstatus in real time die gemakkelijk via een reeks leiden in het voorpaneel wordt gevestigd.

     

    Kabelverbinding van 10/100/1000M de Convertor van Reeksgigabit

     

    Haventype Kabeltype Max.Length
    10/100/1000base-t Kat. 5, 5E UTP, rj-45 100 meters

     

    1000base-SX Multi-mode Vezel van 850n (62.5/125µm) 220 meters
    1000base-SX Multi-mode Vezel van 850nm (50/125µm) 550meter
    1000base-LX Single-mode Vezel van 1310nm (9/125um) 10100km

     

    LEIDENE Aanwijzing

    Gelieve te verwijzen naar de volgende lijst voor LEIDENE aanwijzing van 10/100/1000M de Convertor van Reeksgigabit

    Leiden Status Aanwijzing
    macht OP De macht is
    lnk/handeling Flits F1: FX-Gegevens, P1 en P2: TP gegevens
    snelheid OP De snelheid is 1000M

     

    Specificaties van 10/100/1000M de Convertor van Reeksgigabit

    MODEL 1, 10/100/1000M Reeks 2, 10/100/1000M Reeks
    NORM

    IEEE802.3ab

    1000base-t;

    IEEE802.3ab

    1000base-t;

    IEEE802.3z

    1000base-SX

    IEEE802.3z

    1000base-LX

    INTERFACE

    Rj-45 deel x 1 (10/100/1000 Mbps)

    Sc-haven x 1 van de schakelaarvezel (1000 Mbps)

    TP

    VERBINDINGEN

    10/100/1000base-t: UTP-Categorie 5, 5E

    VEZEL

    VERBINDINGEN

    1000base-SX: 62.5/125µm

    of Multi-mode 50/125µm

    vezel, SC/FC-schakelaar

    1000base-LX: 9 of

    Single-mode 10/125µm

    vezel, SC/FC-schakelaar

    Leiden

    AANWIJZINGEN

    lnk/handeling, snelheid, macht
    MAX.DISTANCE 550m/220m 10km en 20km, 100km
    MILIEU

    Werkende Temperaturen: 0~+70℃

    Opslagtemperaturen: - 40~+85℃

    Humlblty: 10~90% non-condensing

    MACHT 5V 2A
    NETTO WELGHT 500 g
    EMISSIE FCC deelt A, Ce in

     

    Typische Optische Machtsbegroting

    10/100/1000M Reeks
    Schakelaar Sc Sc Sc Sc Sc
    Golflengte 850nm 1310nm 1310nm 1310nm 1550nm
    Typisch 550m/220m 10Km 20Km 30Km 50100Km
    Min TX -11dBm -11.0dBm -10.0dBm -7.0dBm -1~-6.0dBm

    Maximum TX

    PWR

    -3.0dBm - 3.0dBm -1.0dBm 0.0dBm 0.0dBm
    Gevoeligheid -18dBm -21.0dBm -21.0dBm -24.0dBm -24.0dBm

    Verbinding

    Begroting

    8.5dB 12.0dB 15.0dB 19.0dB 19.0dB

     

    Installatie

    Zoals met om het even welk elektrisch apparaat, zou u het materiaal moeten plaatsen waar het niet aan extreme temperaturen, vochtigheid, of elektromagnetische interferentie onderworpen zal zijn. Specifiek, zou de plaats uitgezocht u aan de volgende vereisten moeten voldoen: Gelieve te volgen de stappen om de media convertor te installeren. Deze Convertor is aplug-en-spelapparaat.

    1. Draai van de macht van het apparaat/de post in het netwerk waarin de media convertor zal worden geïnstalleerd.

    2. Zorg ervoor dat er geen activiteit in het netwerk is.

    3. Maak vezelkabel van de media convertor aan het vezelnetwerk vast. De vezelverbindingen moeten aan:passen-Transmitcontactdoos zijn om contactdoos te ontvangen

    4. Maak een UTP-kabel van het netwerk 1000Base-Tx aan haven rj-45 op het product vast

    5. Verbind omhoog het machtskoord met de de media convertor en controle als de machts LEIDENE lichten. De verbinding en FX van TP verbinden LEIDEN willicht wanneer alle kabelverbindingen bevredigend zijn.

    6. Zet de macht van het apparaat/de post aan.

     

    10m 100M 1000M Multimode Vezelmodule 1 Havenmedia de Reekssc RJ45 van de Convertorschakelaar 0

    Verpak Inhoud

    1. Gesteunde auto-Oversteekplaats mdi-MDIX

    2. Gebruiksklare installatie

    3. Het Alarm van de steunverbinding

    4. Steunstroom het controleren van hoogtepunt - duplex/backpressure van de helft - duplex, kan

    ben overgebracht 1600bytes-beheerspakket.

    5. Leef aan IEEE802.3z 1000Base-SX/LX &IEEE 802.3ab 1000Base-t na

    6. Werk golflengte 850nm, 1310nm, facultatieve 1550nm

    7. Verband tussen RJ45 en vezelhaven, dynamische gegevenstransmissie, hoogtepunt/half

    duplex, de aanwijzing van snelheidslichten

    8. Leveringsgroef, interne macht en externe macht, UTP-havensteunen

    10/100/1000M auto-onderhandeling

    10m 100M 1000M Multimode Vezelmodule 1 Havenmedia de Reekssc RJ45 van de Convertorschakelaar 1

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten