DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel

    • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX
    • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX
    • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX
    • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX
    • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX
  • Fast 1x8 PLC Splitter Fibre Separation , Single Mode Fiber Splitter LGX

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO9001-2008
    Modelnummer: Kxt-plc-1×8

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 130*100*50 plastic containers
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000+PCS+1day
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Het werk Golflengte: 12601620nm Type: ABS LGX
    Splitsersverhouding: 1X8 Connector: Sc /APC
    Toevoegingsverlies: ≤10.7dB Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
    Naam van het product: PLC 1*8 SC/APC Maat: 130*100*25 mm
    Hoog licht:

    fiber optic plc splitter

    ,

    plc optical splitter

    PLC 1×8 kiest Scheiding van de de Splitserssc/apc LGX 1260 ~ 1650 1*8 Vezel van de Wijzevezel de Optische uit
     
          Vezel Optische kiest PLC Spliter 1x8 van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied-verpakkingsmanier uit. dan gezet in een karton.
           PLC de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van de machtsdistributie, de voordelen van klein volume, de werkende golflengtewaaier, de hoge betrouwbaarheid, het goede lichte uniformiteitsenz. kenmerk heeft, is vooral geschikt voor passieve optische netwerk (EPON, BPON, GPON enz.) aangesloten lokaal en eindapparatuur en realiseert het optische signaal verdeelt.
     
    Eigenschappen:

    · Laag Toevoegingsverlies

    · Het lage Compacte Ontwerp van PDL
    · Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit

    · Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
    · Brede Werkende Temperatuur: Van -40℃ aan 85℃
    · Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
    Toepassingen:

    1.OPTICAL LAN & WAN & CATV
    2.FTTH project & FTTX-Plaatsingen
    3.Broadband-de gegevenstransmissie van het hoog-Beetjetarief
    4.Active apparatenbeëindiging
    5.Testing instrumenten
    6.Optical vezelcommunicatienetwerken
    7.PON netwerken
    8.Optical signaal Distributio
     
    Specificaties

    1×8 kies Wijzeplc het Blad van Splitsersgegevens uit
    Werkende Golflengte (NM)1260-1620Geïnspecteerde Datum2018/3/8
    P/N:Plc-a-1X8S/N:20180308001
    VezeltypeG657A1Vezellengte (m)≥0.37
    Schakelaartype SC/APCPakketdimensie (mm)130*100*25
    Opslagtemperatuur-45~+85℃Werkende Temperatuur -40~+85℃
    PuntIL (dB)PDL (dB)RL (dB)
    Golflengte (NM)131015501310155013101550
    Spec.MAXIMUM 10,7MAXIMUM 0,3≥55
    Port19.689.710,120,04PasPas
    Port210.099.810,140,07PasPas
    Port39.749.860,040,17PasPas
    Port49.8810.090,170,14PasPas
    Port59.619.870,180,18PasPas
    Port69.859.680,120,04PasPas
    Port79.909.620,020,15PasPas
    Port89.789.710,080,17PasPas
    Input   
    MAX.10.0910.090,180,18N/A
    MIN.9.619.620,020,04N/A
    Gemiddelde9.829.790,110,12N/A


     De snelle 1x8-PLC Scheiding van de Splitsersvezel, de Enige Splitser LGX van de Wijzevezel 0
     
    Onze Diensten:
    _________________________________________________________
    a.Professional fabrikant, 100% wordt getest voor meer dan 3 keer die.
    b.Customers oplossingen in dagen, niet weken.
    c.Warmly de diensten met zorgvuldige aandacht.
    d.Can verstrekken uw specifiek onderzoek binnen 24 uren.
    e.Save veel kosten, brengen meer voordelen voor klant om zaken uit te breiden.
    f.We zijn 12 jaar ervarings op dit gebied geweest. Wij zijn de professionele leverancier dieop u kunt vertrouwen.
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten