DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenoptische wdm

Kabeltelevisie-Telecommunicatiefbt 1×10 Optische WDM Splitser SC/APC 1310 1550 Splitser 50/50 ABS 1*10

Kabeltelevisie-Telecommunicatiefbt 1×10 Optische WDM Splitser SC/APC 1310 1550 Splitser 50/50 ABS 1*10

    • CCTV Telecom FBT 1×10 Optical WDM Splitter SC/APC 1310 1550 Splitter 50/50 ABS 1*10
    • CCTV Telecom FBT 1×10 Optical WDM Splitter SC/APC 1310 1550 Splitter 50/50 ABS 1*10
    • CCTV Telecom FBT 1×10 Optical WDM Splitter SC/APC 1310 1550 Splitter 50/50 ABS 1*10
  • CCTV Telecom FBT 1×10 Optical WDM Splitter SC/APC 1310 1550 Splitter 50/50 ABS 1*10

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO9001-2008
    Modelnummer: Kxt-fbt-1×10

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: $+15.53+PCS
    Verpakking Details: Blaardoos verpakking
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 250+pcs+1day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    golflengte: 1310 of 1550 Type: 1x10
    Splitsersverhouding: 50/50 Connector: SC LC FC /UPC /APC ST
    Pakket: staalbuis Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
    Naam van het product: ABS VAN FBT 1*10 formaat: 100×80×10 mm

    WDM van de de Vezel Optische Koppeling van FBT 1×10 Splitser Splitser 1310 of 1550 50/50 ABS 1*10 van SC/APC  


            Is de vezel Optische FBT Koppeling een optisch apparaat dat combineert of macht van optische vezels verdeelt. De optische splitser verdeelt licht van één enkele vezel in twee of meer vezelkanalen. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, goedkope kosten en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.
             KEXINT biedt zowel boom als stertype aan gealigneerde koppelingen/splitsers. Zij verstrekken een betrouwbare te verdelen oplossing/signalen combineert. De verdelende verhouding gaat van 1x2 tot 1x32-havens voor boomkoppelingen, en van 2x2 tot 2x32 voor sterkoppelingen. Beschikbaar in enige, dubbele, en tripple golflengtevensters (1310/1490/1550nm).
     
    Eigenschappen:

    1. Laag Toevoegingsverlies
    2. Lage PDL
    3. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

     
    Toepassingen:

    1. FTTH
    2. Aansluitnet
    3. PON
    4. Optische vezelmededeling
    5. Het materiaal van de optische vezeltest
    6. Optische vezelsensor
    7. CATV-LAN

     
    Specificaties

    Enig de Testrapport van de Vensterkoppeling
    S/N: 190630022                    
    TYPE 1550nm - FBT -1×10
    Testgolflengte NM 1510~1590
    Koppelingsverhouding Gelijke
    Output 1550nm
    Out1 Out2 Out3 Out4 Out5 Out6 Out7 Out8 Out9 Out10
    Toevoegingsverlies dB 11.46 11.43 11.44 11.46 11.52 11.43 11.50 11.42 11.56 11.55
    Koppelingsverhouding % 10.03% 10.11% 10.08% 10.03% 9.90% 10.11% 9.95% 10.13% 9.82% 9.83%
    PDL dB ≤0.25
    Richting dB ≥55
    Werkende Temperatuur -20~+70
    Opslagtemperatuur -40~+85
    Vezellengte m 1
    Afmeting mm ¢100×80×10
    Vezeltype Corning SMF-28e, 9/125,3.0m
    Schakelaar SC/APC

     
     
    Pakketinformatie

     

    Configuratie 1x10
    Schakelaartype SC LC FC /UPC /APC ST
    Vezeltype Corning SMF-28e 0.9mm
    Pakketdimensies 100*80*10mm

     
     
    Kabeltelevisie-Telecommunicatiefbt 1×10 Optische WDM Splitser SC/APC 1310 1550 Splitser 50/50 ABS 1*10
     
     
    Onze Diensten:
    _________________________________________________________
    a.Professional fabrikant, 100% wordt getest voor meer dan 3 keer die.
    b.Customers oplossingen in dagen, niet weken.
    c.Warmly de diensten met zorgvuldige aandacht.
    d.Can verstrekken uw specifiek onderzoek binnen 24 uren.
    e.Save veel kosten, brengen meer voordelen voor klant om zaken uit te breiden.
    f.We zijn 12 jaar ervarings op dit gebied geweest. Wij zijn de professionele leverancier dieop u kunt vertrouwen.

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten