DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel Optische Gepantserde Kabel

1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen

1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen

    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
  • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9001
    Modelnummer: GJKXT

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 430*430*37mm
    Levertijd: 8
    Betalingscondities: T / T, L / C
    Levering vermogen: 60+KM+24H
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    buitenjasje: LSZH of pvc Vezeltelling: 1/2/4/6/8/12/24
    Jasjecolo: Zwart/Wit/Oranje/Blauw Type vezel: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4
    Vezelmerk: YOFC, CORNING, FUJIKURA Versterkende materialen: Kevlar
    OEM: Ja
    Hoog licht:

    armored fiber cable

    ,

    armoured fiber cable

    1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Binnen Binnen van het Buiss.o.s. 

     

    Beschrijving:

          Specifiek voor gebied bedrading en ingewikkeldheid van milieu, ontworpen voor herhaalde intrekbare voorwaardentoepassing, lichtgewicht, anti-spanning, compressie en sterk; zachtheid; gemakkelijk te buigen; schuring, vlam - vertrager, kostuum voor wijd waaiertemperatuur. Communicatiesystemen voor militaire gebied bedrading of herhaalde snelle intrekbaar; radar, luchtvaart en schip bedrading; olieveld, mijn, haven, uitzending levend op televisie, communicatielijnreparatie, en andere ruwe voorwaarden van de gelegenheid

     

    Eigenschappen:

          a. De telegraferende compacte alle-diëlektrische structuur, de binnenkoker is 0.9mm vezel, heeft de kabel een hoogte - sterkte - gewichtsverhouding, die voor snel bedrading toestaan;

          b. Secundaire deklaag met hoge weerstand van de vezel de samengestelde structuur biedt de beste prestaties en de minimumtemperatuur van de extra verminderingskabels in aan ruwe voorwaarden om de betrouwbaarheid en de levensduur te verzekeren;

          c. Het grote gebied van aramid versterkte vezel optische kabel om een hoge mechanische sterkte te verstrekken;

          d. Een speciaal type centraal versterkend element met hoge weerstand, flexibel, om vezelsterkte en buigende eigenschappen te verzekeren;

          e. De kleine strakke hoogte SZ liep spiraalvormige verdraaide vezels vast en aramid vezels heeft enig gecombineerd om de optische kabel van de gebiedsvezel te verzekeren grotere trekspanningscapaciteit;

          f. Milieuvriendelijk, leef RoHS na.

     

    Toepassingen:

          1.Military mededelingen;

          2.Coal, olie, aardgas, enz.

          3.Geological exploratiemededelingen;

          4.Broadcast televisie;

          5.Emergency heropende optische vezelmededeling.

     

    Technische parameter:

    Punt Singlemode Multimode
    Buitendiameter 3.0mm/5.0mm/7.0mm 3.0mm/5.0mm/7.0mm
    Standaardkleur blauw blauw
    Kabelgewicht 15kg/km ong.
    Werkende temperatuur -40℃~+80℃
    Opslagtemperatuur -40℃~+80℃
    Treksterkte Op korte termijn 200N
    Op lange termijn 400N
    Compressie bestand sterkte ≥3000N/100MM
    Algemene vermindering 1310nm ≤0.4dB/km 850nm ≤3.0dB/km
    1550nm ≤0.3dB/km 1300nm ≤1.0dB/km
    Minimale Buigende straal ≥30D ≥30D

     

     

    Vlakstructuur:

    1 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen 01 ~ 24 van de de Vezel Optische Kabel van de kern Enige Wijze Gepantserde Computerzaal 0,9 Buiss.o.s. Binnen 1

     

     

     

     

    Verpakking:

        een nominale het verschepen lengte van de kabel zal 1~3 km zijn. Andere lengte is ook beschikbaar indien nodig door koper.

     

        Elke lengte van de kabel op afzonderlijke sterke houten zal worden gewonden.

     

        Beide einden van de kabel met een geschikte hitte zullen worden verzegeld - inkrimpbaar GLB om de ingang te verhinderen van vochtigheid tijdens vervoer en opslag.

     

        het kabeleind veilig aan de trommel zal vastgemaakt worden om de kabel te verhinderen komst los tijdens doorgang of los te worden tijdens het plaatsen van verrichtingen.

     

        e de Omtreklatten zullen tussen de buitenranden van de flens worden beveiligd om de kabel tegen schade tijdens verzending te beschermen en opslag.

     

        F voor testdoeleinden, het binneneind van de kabel zal in een groef in de trommelflens worden in een nis gezet. Een minimumlengte van één meter van kabel op het binneneind zal toegankelijk zijn.

     

        g de kabel op trommels zal worden verscheept die worden ontworpen om schade aan de kabel tijdens verzending en installatie te verhinderen

     

        h de minimumvatdiameter van de trommel 30 keer aan de algemene kabeldiameter zal zijn.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten