DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productengepon olt

Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G

Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G

    • 16 Ports GEPON OLT Device Network Fiber To The Home Iron Material 25G
    • 16 Ports GEPON OLT Device Network Fiber To The Home Iron Material 25G
    • 16 Ports GEPON OLT Device Network Fiber To The Home Iron Material 25G
    • 16 Ports GEPON OLT Device Network Fiber To The Home Iron Material 25G
  • 16 Ports GEPON OLT Device Network Fiber To The Home Iron Material 25G

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9001 2015
    Modelnummer: Kxtgp-8016

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: $+2357+pcs
    Verpakking Details: Kartonpak
    Levertijd: 5
    Betalingscondities: D/A, D/P, T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 500+PCS+per week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: GPON OLT 8ports Poort: 16 Pon-Havens
    Materiaal: Strijkijzer formaat: 1U 19“
    Aantal gebruikers per PON-haven worden gesteund die: 128 Voeding: 220V/1A AC voeding of de voeding van 48V/3A gelijkstroom
    Hoog licht:

    epon gepon

    ,

    gpon ftth network

    16Ports GPON OLT is één van het materiaal van Co van het Telecommunicatieniveau GPON, die naleving van de internationale norm van itu-t G.984 GPON en CTC V2.1 technische vereisten is, het heeft goede inter-operation met het grootste deel van populaire GPON ONU in de industrie door volledige OMCI-protocollen. Met 1U-pizza-doos kleine grootte, hoge prestaties, rendabele, gemakkelijke plaatsing, stabiele software en sterke functie, voldoet het speciaal geschikt de toepassingen voor van FTTB (Vezel aan het gebouw), van FTTH (Vezel aan het Huis) enz., en aan de behoeften van wideband toegangsnetwerk, drievoudig-spelnetwerk, video controle, Internet van dingenenz. projecten.

     

     

     

    Overzicht:

    • Verstrek 16 Havens van GPON OLT
    • Verstrek 4*10/100/1000Base-T-havens, de Optische Zendontvanger van 4*1.25G SFP of het Koperzendontvanger van 4 *1000Base-T SFP, en 2* 10GE SFP+)
    • Steun 1024 Verantwoordelijkheidsverbinding (1:128 die verhouding verdelen)
    • De spaander van de gebruiksl3 Ethernet schakelaar met 128Gbps-schakelaarvermogen
    • Verstrek periodieke de configuratieinterface van RS232, Ethernet in-band en de methodes van de uit-bandconfiguratie
    • Steun CLI configuratie en het netwerkbeheer van SNMP
    • Typische machtsconsumptie 50W

    Voordelen:

    • Toewijzing (DBA) en SLA van de steun de Dynamische Bandbreedte.
    • De steun ONU S/N + het wachtwoord en LOID-de autorisatie, steunen off-line de dienstconfiguratie en automobielconfiguratieplaatsing.
    • De Isolatie van steunpon havens.
    • Steun 4096 VLANs-het toevoegen, transparant en vertaling, het stapelen van steunvlan (QinQ).
    • Steun lijn-tarief die en van 32K-het adres van MAC, het adresbeperking leren verouderen van steunmac.
    • Steunieee 802.1d (STP), 802.1w die (RSTP) - boomprotocol overspannen.
    • Steun IGMP v1/v2 Snooping en Volmacht.
    • Steun prioritaire rij die met de algoritmen van SP, van WRR plannen en SP+WRR-.
    • Het tariefbeperking van de steunhaven, steunpakket het filtreren.
    • Steunhaven het weerspiegelen en havensamenvoeging.
    • Verstrek statistieken van logboek, alarm en prestaties.
    • Steun het netwerkbeheer van SNMP v1/v2c.

    Specificaties:

    Hardwarespecificaties
    Gegevensinterfaces Verstrek 16 havens van GPON OLT
    Verstrek 4*10/100/1000Base-T-havens, de Optische Zendontvanger of het Koperzendontvanger en 2* 10GE SFP+ van 4*1.25G SFP van 1000Base-t SFP)
    Beheersinterfaces Verstrek één interface van het de uit-bandbeheer van 10/100Base-t RJ45
    De interface van het uit-bandbeheer via om het even welke interface van GE WAN
    Verstrek periodieke de configuratiehaven van RS232
    Gegevensschakelaar Gebruiksl3 Ethernet schakelaar, 128Gbps-schakelaarvermogen zonder om het even welke het blokkeren
    LEIDENE aanwijzingen De LOOPPAS, NMS, PW1, PW2 wijst op het statuut van systeem het lopen, alarm en voedingen
    PON1 aan PON16 wijst op VERBINDING en Actieve status van elke PON-haven
    GE1 aan GE4 wijst op VERBINDING en Actieve status van elke interface van GE WAN

    Voeding

    Gewicht

    220V/1A AC voeding of de voeding van -48V/3A gelijkstroom
    Steun twee bronvoeding met pluggable voedingmodule
    Typische machtsconsumptie 50W
    Gevaltemperatuur 6.8Kg
    Grootte 0~55℃
    Gegevensinterfaces 440mm (Lengte) * 391mm (Breedte) * 44mm (Hoogte)
    Softwarefuncties
    GPON-Norm Naleving van norm en CTC 2,1 van itu-t G.984.x technische vereisten
    DBA Steun vaste bandbreedte, gewaarborgd bandbreedte, best-inspanningsbandbreedte en prioritaire configuraties
    Toewijzing (DBA) van de steun de Dynamische Bandbreedte
    Veiligheid Steun ONU S/N + wachtwoordautorisatie
    Steunonu LOID autorisatie
    VLAN Steun 4096 het toevoegen, transparant, de vertaling en de schrapping van VLANs
    Steun VLAN dat op haven, MAC, Ethernet-protocol en IP sub-net wordt gebaseerd
    Het stapelen van steunvlan (QinQ)
    MAC-het Leren Het adres van steun32k MAC
    Het adres die van MAC van het lijntarief door hardware leren
    De beperking van steunmac die bij haven, VLAN en de verbindingssamenvoeging wordt gebaseerd
    STP Steunieee 802.1d (STP), 802.1w die (RSTP) - boomprotocollen overspannen
    Multicast Steun IGMP Snooping en IGMP-Volmacht
    Steun IGMP v1/v2
    QoS Steun802.1p het prioritaire rij plannen
    Steun SP, WRR en SP+WRR die algoritmen plannen
    ACL Regel volgens bestemming IP, bron IP, bestemmingsmac, bronmac, het poortnummer van het bestemmingsprotocol, bronprotocolpoortnummer, SVLAN, DSCP, TOS, Ethernet-type, IP prioriteit, IP het type enz. van pakketprotocol
    Pakket het filtreren volgens bovengenoemde regels
    Cos., IP prioriteit die, tariefbeperking en havenre-direction volgens bovengenoemde regels plaatsen weerspiegelen plaatsen
    Datatransportbesturing De duplexdatatransportbesturing van steunieee 802.3x
    Het tariefbeperking van de steunhaven
    Verbindingssamenvoeging Steun 8 de groep van de verbindingssamenvoeging, 4 lidhavens per groep
    Het weerspiegelen Steunhaven die voor WAN-interfaces en PON-havens weerspiegelen
    Logboek De outputmasker van het steunlogboek volgens alarmniveau
    De output van het steunlogboek aan terminal, dossier en logboekserver
    Alarm Steun 4 niveausalarm (Kritiek, Belangrijk, minder belangrijk en waarschuwing)
    Steun 6 alarmtypes (mededeling, QoS, procesmislukking, hardware en milieu)
    De output van het steunalarm aan terminal, logboek en SNMP-netwerkbeheerserver
    Prestatiesstatistieken De periode van de prestatiesbemonstering van 1 aan jaren '30
    De steun 15 minuten prestatiesstatistieken voor WAN zet, PON-havens en de havens van ONU UNI om
    Onderhoud De besparing van de steunolt configuratie, en herstelt aan fabrieksconfiguratie
    Steun OLT online bevordering
    Configuratie van de steunonu de off-line dienst en automobielconfiguratieplaatsing
    Steun ONU verre bevordering en partij bevordering
    Beheer Steun lokale of verre CLI configuratie
    Het netwerkbeheer van steunsnmp v1/v2c, steunt in-band en uit-bandnetwerkbeheer



    Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G 0Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G 1Het Netwerkvezel van het 16 Havensgepon OLT Apparaat aan het Huisijzer Materiële 25G 2

    Het opdracht geven van tot Informatie:

    Nr Artikelnummer Productnaam Productomschrijving
    1 Xx-1600 16PON de Doos GPON OLT van de havens1u Pizza 1U-pizza-Doos GPON OLT, met 16 GPON-Havens, de Havens van 4GE RJ45 en 4 Interfaces van GE SFP, 2 10GE SFP+, de Dubbele Voeding van 220V AC of van -48V gelijkstroom
    2 AC1600 220V Wisselstroommodule voor 1U-pizza-Doos GPON OLT 220V Wisselstroommodule speciaal voor 1U-pizza-Doos GPON OLT
    3 DC1600 -48V gelijkstroom-Machtsmodule voor 1U-pizza-Doos GPON OLT -48V gelijkstroom-Machtsmodule speciaal voor 1U-pizza-Doos GPON OLT
    4 Mod.-glt-1 De Optische Module van GPON OLT De Optische Module van GPON OLT
    5 Mod.-20sflc-1 Single-Mode 20KM GE SFP Optische Module Single-Mode 20KM GE SFP Optische Module, LC/PC
    6 Mod.-10SF+LC Single-Mode 10KM 10GE SFP+ Optische Module Single-Mode 10KM 10GE SFP+ Optische Module, LC/PC

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten