• LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth
LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: KEXINT
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Kxt-gj-XX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 44*44*35
Levertijd: 7
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500km/day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

buitenjasje: Pvc of LSZH Vezeltelling: 1/2/4/6/8/12
Jas: Zwart of wit Type vezel: G652d/G657A1/G657A2
OEM: Ja versterking: Ijzer of KFRP of FRP
formaat: 2.0×3.0
Hoog licht:

gepantserde vezelkabel

,

Gepantserde Vezelkabel

Productomschrijving

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth

Binnen de Vezel Optische Kabel 2.0×3.0 KFRP FRP van GJXH GJFXH G657A2 LSZH FTTH

 

 

Productbouw:
Vezel:
1-12 vezels
gekleurde 250um het met een laag bedekken van vezel


Sterktelid:
Staaldraad of FRP (Fiberglas versterkt plastiek)


Buitenjasje:
Pvc en vuurvaste LSZH


Eigenschappen:

  • Goede UV en vuurvast.
  • Boogtype vlakke structuur.
  • Compact, zacht, flexibel, gemakkelijk te installeren.

Toepassingen:

  • Gebruikt als toegang de bouwkabel.
  • Gebruikt in binnen aanleg van kabelnetten, vooral gebruikt voor FTTH.

 

Opties:

Vezeltype: G.652D, enige de wijzevezel van G.657A1 of van G.657A2

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth 0

 

Technologiespecificatie:

Punt Technologieparameter
Kabeltype GJXH-1B6.a2
Kabelspecificatie 3.0×2.0
Vezelkleur Aard
Vezeltype 9/125 (G657A2)
Schedekleur Zwart
Schedemateriaal LSZH
Kabelafmeting mm 3.0 (±0.1) *2.0 (±0.1)
Kabelgewicht Kg/km 10.0
Min. buigende straal mm 10 (statische) 25 (dynamisch)
Vermindering dB/km ≦ 0,4 bij 1310nm, ≦ 0,3 bij 1550nm
Korte spanning N 200
Korte verbrijzeling N/100mm 2200
Verrichtingstemperatuur ℃ -20~+60

Nota: het product is overeenstemming met de instructie van de EU RoHS

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth 1

LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth 2

Ongeveer betaling

1. Wij keuren Borg goed. U kunt via Alipay, Visum, Paypal, Alibaba, Bankoverdracht op AliExpress betalen.
2. Gelieve te verrichten zo spoedig mogelijk de betaling zodat u het punt kunt vroeger krijgen.
3. Nota: Om het even welk de invoertarief van het punt is de verantwoordelijkheid van de koper, inbegrepen niet in de verkoopprijs of de verschepende prijzen; Maar wij zullen het product als gift met een lagere waarde verklaren om u gemakkelijk te helpen het punt door de Douane krijgen.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LSZH-Vezel Optische Gepantserde Cablec, de Vezel Optische Kabel GJXH GJFXH van KFRP FRP Ftth kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.