• Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard
  • Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard
  • Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard
  • Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard
Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: KEXINT
Certificering: ISO-9001 2015
Modelnummer: Kxt-24MTP OM4 5M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: $+4.37+1pcs
Verpakking Details: De zakken worden ingepakt, dan worden de dozen ingepakt, en het schuim is in het midden.
Levertijd: 7
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100+3+Day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

snelheid van transmissie: 100G suppler van connrctor mtp: usconec MTP-(pinless) Wijfje
golflengte: 850/1300nm verlies terug: >30dB
Transmissieafstand: 550m type van vezel: OM4
kabelmateriaal: LSZH, OFNR, BESCHIKBARE OFNP kleur van kabel: Magenta
Hoog licht:

De Kabel van MTP MPO

,

MTP-boomstamkabel

Productomschrijving

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard

       Vezel optische patchcord 24 MTP OM4 5M Om4-Vezelkabel 24 Kern Magenta LSZH 0.3dB Met beperkte verliezen

 

      Het het flardkoord wordt van MPO/MTP-ontworpen aan hoogte - de oplossingen van dichtheidsmultifibers, pasvorm voor verschillend installatiemilieu en gemakkelijk om tussen de boomstamlijn, de datacentra en de gebouwen te installeren. Onze boomstamkabels zijn 100%-geteste fabriek en kunnen aan uw speciale vereisten voldoen. Al MTP/MPO-schakelaarnaleving van gr.-1435-Kern, gr.-326-KERN voor patchcords, Volgzame gr.-1209-KERN en gr.-1221-KERN.

 

Specificaties:

 

Punt Mpo/pc/f-om3-24b-3,0-5m-ofnp-aqua-B
lnsertionverlies PC<0.7 dB
Terugkeerverlies PC>25 dB
Tussenvoegsel-trekkracht test (500 keer) <0.3 dB
Verrichtingstemperatuur -40℃ ~ +80℃
Anti-trekkracht 15kgf

 

De de geometrische parameters en normen van het Beëindigengezicht:

 

Vereiste MM. (50 & 62.5/125) SM (APC)

De hoek van de oppervlakteneiging

(x)

-0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°

De hoek van de oppervlakteneiging

 (y)

-0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
Vezelhoogte 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
Maximumhoogteverschil van alle optische vezels <750nm> <600nm>
Kernhoogte (NM) -50-300 mm -50-300 mm

 

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard 0

 

Regeling: A/B/C/D

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard 1

Toepassing:

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard 2

 

 

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard 3

 

Ons voordeel:
 
1: Wij zijn een fabriek met meer dan 200 werknemers en korte levertijden.
2: Het product heeft het strikte testen overgegaan en de kwaliteit is gewaarborgd.
3: De de invoerspaanders van Zuid-Korea, het werk is stabieler;
4: 100%-de dienst van steunnaverkoop, als er een probleem in het proces van het productgebruik is, kunnen wij het voor u voor vrij vervangen.

Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard 4

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Koord 5M OM4 24 Kern Magenta 0.3dB type Met beperkte verliezen B van het vezel Optisch 24 MTP MPO Flard kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.