• PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1
  • PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1
  • PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1
  • PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1
PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1

PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: KEXINT
Certificering: ISO-90001
Modelnummer: PLC-1*16-0.9-1.5m-SC/UPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 PCs
Prijs: $+8.125 +pcs
Verpakking Details: Plastic blaardoos /carton
Levertijd: 7
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 800+PCS+1day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Type van Vezel: G657A1 Vezellengte: 1.5M
Buismateriaal: Hytrel Type van Schakelaar: SC/UPC
Toevoegingsverlies: 13,8 dB Typisch van PDL: 0,15 dB
Terugkeerverlies: 55 dB Werkende Temperatuur: -40+80
Hoog licht:

De Vezel Optische Splitser van de Hytrelbuis

,

1×16 PLC Vezel Optische Splitser

,

De Vezelplc van Sc UPC Splitser

Productomschrijving

PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1

PLC 1×16 Mini Module 0.9mm de Optische Splitser SC/UPC Miniatuurg657a1 Hytrel van de kabelvezel
 
PLC 1×16 kiest van de de Splitserssc/apc Schakelaar van de Wijzevezel Optische de splitsersplc Neutrale pakket of Customzied-verpakkingsmanier uit. dan gezet in een karton.
De naakte PLC splitser zet PLC splitsersspaander en input, de serie van de output optische vezel in een vierkante metaalbuis, uit met de diameter van 0.9mm of 250um de naakte vezel, vezel kan worden gelast, kan diverse types van optische vezelschakelaar ook verwerken.
 
Eigenschappen
  
·  Laag toevoegingsverlies
·  Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
·  Uitstekende Milieustabiliteit
·  Uitstekende Mechanische Stabiliteit
·  Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
·  Facultatieve schakelaarsbeëindiging op verzoek
·  Beschikbaar in de vezel van 250um & 900um-, 2mm of 3mm

 
Toepassing:
 
Vezel aan het Huis (FTTH)
Passieve optische netwerken (PON)
Locale area networken (LAN)
Kabeltelevisie (CATV)

 
Specificaties

 
1XN PLC Specificaties
Havenconfiguratie 1x21x41x81x161x321x64
VezeltypeG652D/G657
Werkende Golflengte (NM)1260-1650
Toevoegingsverlies (dB)Typisch3.97.210.313.616.720.2
Maximum4.17.410.513.816.920.4
Verliesuniformiteit (dB)Maximum0,60,80,81.01.51.8
Terugkeerverlies (dB)Min555555555555
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)Maximum0,30,30,30,30,30,4
Gerichtheid (dB)Min555555555555
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB)Maximum0,30,30,30,50,80,8
Temperatuur Afhankelijk Verlies (- 40~+85℃) (dB)Maximum0,50,50,50,50,81.0
Werkende Temperatuur (℃)-40~+85
Opslagtemperatuur (℃)-40~+85
Pakketdimensie (mm)Fan-out60x7x460x7x460x7x460x7x480x20x6100x40x6
Naakt40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4
Module100x80x10100x80x10100x80x10120x80x18120x80x18141x115x18
Chassis40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4

 
PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1 0
 

Ons voordeel:
 
1: Wij zijn een fabriek met meer dan 200 werknemers en korte levertijden.
 2: Het product heeft het strikte testen overgegaan en de kwaliteit is gewaarborgd.
 3: De de invoerspaanders van Zuid-Korea, het werk is stabieler;
 4: 100%-de dienst van steunnaverkoop, als er een probleem in het proces van het productgebruik is, kunnen wij het voor u voor vrij vervangen.
                         
Waarom kies Kexint?
 
  1. Kwaliteitssysteem van ISO900, Ce, FCC, ROHS-registratie
  2. Vervaardigingssysteem
  3. R&D-systeem
  4. Aankoopsysteem
  5. Snelle levering en de opmerkelijke diensten
  6. Redelijke prijzen
  7. Keur orden volgens de eisen van de klant goed
  8. Rijke ervaring van OEM & ODM samenwerking
  9. Verzending, betaling en levering
 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd PLC van de Hytrelbuis 1×16 Vezel Optische Splitser 0,9 Sc UPC G657A1 kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.