DE MEDEDELINGEN CO., LTD VAN SHENZHEN KXIND

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenHet Flardkoord van MTP MPO

OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
    • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color
  • OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: KEXINT
    Certificering: ISO-9001 2015
    Modelnummer: Kxt-12MPO OM3 3M

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: $+28.77+1pcs
    Verpakking Details: De zakken worden ingepakt, dan worden de dozen ingepakt, en het schuim is in het midden.
    Levertijd: 7
    Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000+1+Day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    type van vezel: OM3 kabelmateriaal: LSZH, OFNR, BESCHIKBARE OFNP
    Transmissieafstand: 300 m suppler van connrctor mtp: (Het pinless) Wijfje van SENKO MTP
    kleur van kabel: Waterblauw snelheid van transmissie: 40 g
    golflengte: 850/1300nm verlies terug: >30dB

    100M OM3 12 van het de Vezel Optische Flard van MTP MPO van het Koord3m LSZH SENKO het Water Blauwe Kleur

     

     

            De noodzakelijke voorwaarden voor de bouw van de computerzaal en de bouw van Internet van Dingen! Standaardverlies dat, met beperkte verliezen, single-mode OM3, OM4-vezel behandelt; of het kern 12 is, boren 24 uit of 1U-96-kernrek, 1U-144-kernrek, volledige kettingssteun, one-stop de dienstbouw, alles!

          Het het flardkoord wordt van MPO/MTP-ontworpen aan hoogte - de oplossingen van dichtheidsmultifibers, pasvorm voor verschillend installatiemilieu en gemakkelijk om tussen de boomstamlijn, de datacentra en de gebouwen te installeren. Onze boomstamkabels zijn 100%-geteste fabriek en kunnen aan uw speciale vereisten voldoen. Al MTP/MPO-schakelaarnaleving van gr.-1435-Kern, gr.-326-KERN voor patchcords, Volgzame gr.-1209-KERN en gr.-1221-KERN.

     

    MPO: SENKO

     

    Specificaties:

     

    Punt Mpo/pc/f-om3-24b-3,0-5m-ofnp-aqua-B
    lnsertionverlies PC<0.7 dB
    Terugkeerverlies PC>25 dB
    Tussenvoegsel-trekkracht test (500 keer) <0.3 dB
    Verrichtingstemperatuur -40℃ ~ +80℃
    Anti-trekkracht 15kgf

     

    De de geometrische parameters en normen van het Beëindigengezicht:

     

    Vereiste MM. (50 & 62.5/125) SM (APC)

    De hoek van de oppervlakteneiging

    (x)

    -0.2 °/0.2° -0.2°/0.2°

    De hoek van de oppervlakteneiging

     (y)

    -0.2°/0.2° 7.8°/8,2 °
    Vezelhoogte 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Maximumhoogteverschil van alle optische vezels <750nm> <600nm>
    Kernhoogte (NM) -50-300 mm -50-300 mm

     

     

     

    Ons voordeel:
     
    1: Wij zijn een fabriek met meer dan 200 werknemers en korte levertijden.
    2: Het product heeft het strikte testen overgegaan en de kwaliteit is gewaarborgd.
    3: De de invoerspaanders van Zuid-Korea, het werk is stabieler;
    4: 100%-de dienst van steunnaverkoop, als er een probleem in het proces van het productgebruik is, kunnen wij het voor u voor vrij vervangen.

     

    OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

     

    Regeling: A/B/C/D

    OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

    Toepassing:

     

     

    OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

     

    OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

     

    OM3 12 van het de Vezel de Optische Flard van MTP MPO van het het Koord40g 3M LSZH SENKO Water Blauwe Kleur

     

     

    Onze bedrijfbeloften:

     

    1.Are u de echte fabriek

    Ja, zijn wij de echte fabriek met de geschiedenis van 11 jaar.

    2.What is uw vezel merk?

    Vezelmerken met inbegrip van: HET BEDRIEGEN, FIBERHOME

    3.What is uw hoofdproducten

    Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels; ADSS;

    Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

    4.Product de periode van de kwaliteitswaarborg?

    de Waarborg van 25 jaar voor vezel optische kabel

    5.Do u hebt certificaat voor grondstof?

    Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

    6.What is uw levertijd?

    Binnen 24 uren voor 30KM normale soorten vezel optische kabel;

    1 ~2 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

    7.MOQ: wat uw minimumhoeveelheid is

    MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

    Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

    8.Do u hebt verdeler in ander land of binnenlands?

    Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

    9.Payment:

    Voor grote orden: T/T, L/C

    Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar.

    10.Shipping & Levering:

    Voor grote orden: door overzees (LCL of FCL)

    Voor kleine orden: door overzees (LCL), door de lucht of door de koeriersdiensten, om het even welk waarvan facultatief is.

     

     

     

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten