3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: KEXINT
Certificering: ISO-9000
Modelnummer: GJYXCHN

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 410*315*410
Levertijd: 8
Betalingscondities: T / T, L / C
Levering vermogen: 60+KM+24H
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

buitenjasje: HDPE of LSZH Vezeltelling: 1/2/4/6/8/12
Jasje: Zwarte of wit Vezeltype: G652D/G657A1/G657A2
OEM: Ja Reinforceme: KFRP of FRP
Grootte: 3.0×6.2mm Vezelmerk: Corning/YOFC/FIBERHOME
Hoog licht:

gepantserde vezelkabel

,

Gepantserde Vezelkabel

Productomschrijving

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1

 

Productomschrijving:

 

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee de parallelle Vezel Plastieken (FRP) wordt geplaatst aan de twee kanten versterkte. De een staaldraden als extra sterktelid wordt ook toegepast. Dan wordt de kabel voltooid met een zwarte of kleurenlszh schede. De kabel is wijd gebruik in FTTH-project.

 

 

Eigenschappen:

1. De vezel van de Specail laag-kromming-gevoeligheid verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend communicatie transmissiebezit;

2. Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om de vezel te beschermen; 3.Single staaldraad of

3. Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid;

4. massagers als extra sterktelid verzekert goede prestaties van treksterkte;

5. Het nieuwe fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud;

6. Lage rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede.

7. De anti Verdraaiende optische Kabel van de zelf-Ondersteuningsvezel

 

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1 0

 

Technologiespecificatie:

 

Punt Technologieparameter
Kabelspecificatie GJYXCHN-1~12B6a2
Vezelkleur Aard (of pas aan)
Vezeltype 9/125 (G657A2)
Schedekleur Zwart
Schedemateriaal LSZH
De verkoperde diameter van de Staaldraad (mm) 0,45
De diameter van de staaldraad (mm) 3.0
Kabelafmeting (mm) 6.2 (±0.1) *3.0 (±0.1)
Kabelgewicht (Kg/km) 21

Min. buigende straal (mm)

(Langs de kabel vlakke richting)

15 (statisch); 30 (dynamisch)
Vermindering (dB/km) ≦0.4 bij 1310nm, ≦0.3 bij 1550nm

Temperatuurafhankelijkheid Veroorzaakte Vermindering

(- 40℃ aan +60℃) (dB/km)

≤0.04
Korte spanning (n) 1800
Korte verbrijzeling (N/100mm) 2200
Verrichtingstemperatuur (℃) -40~+70
Installatietemperatuur (℃) -5~+60
Vervoer en opslagtemperatuur (℃) -40~+70

 

Nota: het product is overeenstemming met de instructie van de EU RoHS

 

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1 1

 

VERPAKKING:

1 de nominale het verschepen lengte van de kabel zal 1~3 km zijn. Andere lengte is ook beschikbaar indien nodig door koper.

 

2 elke lengte van de kabel zal op afzonderlijke sterke houten gekronkeld zijn.

 

3 beide einden van de kabel zullen met een geschikte hitte worden verzegeld - inkrimpbaar GLB om de ingang te verhinderen van vochtigheid tijdens vervoer en opslag.

 

4 het kabeleind zal veilig vastgemaakt worden aan de trommel om de kabel te verhinderen komst los tijdens doorgang of los te worden tijdens het plaatsen van verrichtingen.

 

5 de omtreklatten zullen tussen de buitenranden van de flens worden beveiligd om de kabel tegen schade tijdens verzending te beschermen en opslag.

 

6 voor testdoeleinden, zal het binneneind van de kabel in een groef in de trommelflens worden in een nis gezet. Een minimumlengte van één meter van kabel op het binneneind zal toegankelijk zijn.

 

7 de kabel zal die op trommels worden verscheept worden ontworpen om schade aan de kabel tijdens verzending en installatie te verhinderen

 

8 de minimumvatdiameter van de trommel zal 30 keer aan de algemene kabeldiameter zijn.

3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1 2

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 3.0×6.2 vezel Optische Gepantserde Kabel 4 Kernen het Anti Verdraaien GJYXCHN 4B6 G657A1 kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.